Meram Tıp Fakültesi 38 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

0
463

Kamu Alımları, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Meram Tıp Fakültesi 38 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı hakkında bilgiler vereceğiz.

Meram Tıp Fakültesi 38 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Necmettin Erbakan Üniversite Meram Tıp Fakültesi hastanesine 38 sözleşmeli sağlık personeli alım ilanı 29 Aralık 2020 tarihinde resmi gazete de yayımlanmıştır. Başvuru işlemleri Resmi gazete de yayımlanmasından itibaren 15 gün içerisinde gerçekleştirilecektir. Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesinin www.meramtip.com.tr adresinden başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Tek bir unvan için başvuru yapılmaktadır. Başvuru esnasında verilen referans kodu mutlaka not edilmelidir.

28 Kişi Hemşire: Yükseköğretim kurumlarının hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak

1 Kişi: Yükseköğretim kurumlarının hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak. Sağlık Turizmi biriminde çalıştırılmak üzere, biri İngilizce iyi derecede en az 2 (iki) yabancı dil bilmek ve belgelendirmek, 3. basamak hastanelerde alanında en az üç yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek

2 Kişi Psikolog: Yükseköğretim kurumlarının psikoloji bölümü lisans mezunu olmak ve 3. basamak hastanelerde alanında en az üç yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

1 Kişi Perfüzyonist: Perfüzyon alanında lisans eğitimi veren fakülte veya yüksekokullardan mezun olmak veya diğer lisans eğitimleri üzerine perfüzyon alanında yüksek lisans yapmış olmak ve 3. basamak hastanelerde alanında en az üç yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

1 Kişi Laboratuvar Teknikeri: Yükseköğretim kurumlarının tıbbi laboratuvar teknikleri ön lisans programından mezun olmak ve 3. basamak hastanelerde alanında en az üç yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

1 Kişi Acil Tıp Teknisyeni: Yükseköğretim kurumlarının acil tıp teknisyeni ön lisans programından mezun olmak ve 3. basamak hastanelerde alanında en az üç yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

4 Kişi Anestezi Teknikeri: Yükseköğretim kurumlarının anestezi teknikerliği ön lisans programından mezun olmak ve 3. basamak hastanelerde alanında en az üç yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

Özel Şartlar

  • Aranılan nitelikler bölümünde belirtilen öğrenim düzeyinden mezun olmak
  • Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak
  • 2020 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak
  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak

Başvuruda İstenilen Belgeler

  • Başvuru Formu (Elektronik ortamda doldurulacaktır)
  • Diploma veya geçici mezuniyet belgesi
  • Aranılan nitelikler bölümünde belirtilen çalışma belgesi ve diğer belgeler (SGK hizmet dökümü detaylı)
  • Kimlik Belgesi
  • 2020 KPSS (B) grubu sonuç belgesi

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin