İŞKUR Tarafından 81 İlde 39 Bin 432 Kişi Alınacak

0
398
İŞKUR Tarafından Türkiye'nin

Kamu Alımları, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere İŞKUR Tarafından Türkiye’nin Dört Bir Yanına 39 Bin 432 Kişi Alınacak hakkında bilgiler vereceğiz.

İŞKUR Tarafından Türkiye’nin Dört Bir Yanına 39 Bin 432 Kişi Alınacak

İstihdam konusunda önde gelen kuruluşlardan biri olan İŞKUR‘a her gün yeni iş ilanları ekleniyor. Bu ilanlar sayesinde yüz binlerce kişi kendi niteliklerine uygun işi bulabiliyor, böylelikle gelir kapısını aralayabiliyor. İŞKUR üzerinde meslek bazında çıkan arama sonuçlarına göre ise en çok alım yapılan meslek grupları görüntülenebiliyor. İşte en güncel sonuçlara göre İŞKUR sistemi üzerinde 81 ilden en çok personel alan meslekler ise şu şekildedir;

BEDEN İŞÇİSİ (GENEL): 26 bin 988 kişi

SATIŞ DANIŞMANI/UZMANI: 3 bin 853 kişi

TEMİZLİK GÖREVLİSİ: 3 bin 591 kişi

Bu üç meslek grubundan Türkiye’nin dört bir yanından toplam 34 bin 432 kişi istihdam edilecek.

Başvuru Detayları

İŞKUR’da iş başvurusu yapmak istenildiğinde öncelikli olarak sisteme kayıt olmak gerekiyor. Ardından kayıt olunan bilgilerle sisteme giriş yapıldıktan sonra ikamet edilen şehir ve aranan meslek girilerek çıkan sonuçlara göre başvuru işlemleri gerçekleşebiliyor. Siz de sisteme giriş yaptıktan sonra aşağıdaki bağlantılar üzerinden şu anda açık olan bütün iş ilanlarını görebilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

Beden İşçisi Başvuruları için TIKLAYINIZ.

Satış Danışmanı Başvuruları için TIKLAYINIZ.

Temizlik Görevlisi Başvuruları için TIKLAYINIZ.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin