Turkcell Bip Her Yöne Bedava Dakika Kazanma

0
1108
Turkcell Bip Her Yöne

Teknoloji Sevdalıları, bu yazımızda sizlere Turkcell Bip Her Yöne Bedava Dakika Kazanma İşlemi Nasıl Yapılır hakkında bilgiler vereceğiz.

Turkcell Bip Her Yöne Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Bip her yöne dakika kampanyasıyla 1000 dakikaya kadar kullanıcılarına bedava konuşma hakkı veriyor.

Verdiği hediyelerle kullanıcılarını sevindirmeyi başararak Turkcell Bip uygulaması ile bedava dakikalar kazanabilirsiniz. Turkcell Bip her yöne 1000 dakika kampanyasını anında hattınıza tanımlıyor. Bu yazımızda sizlere Turkcell bip bedava dakika kazanma hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız.

Turkcell Bip Günlük 100 Dakika Kampanyası

Turkcell BİP günlük her yöne 100 dakika konuşma veriyor. Bu kampanya sadece 24 saat için geçerlidir. Günlük 100 dakika konuşma paketine katılmak isterseniz telefonunuza BIP 100DK yazıp 2200’a SMS gönderebilirsiniz. Telefonunuza bilgilendirme mesajı geldikten sonra 24 saat içerisinde kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Turkcell bip 100 dakika paketine bireysel kullanıcılar kolayca katılabilir. Günlük her yöne 100 dakika konuşma paketini kullanacak kişilerden 1 TL işlem ücreti alınır. Paketiniz bittiğinde tekrar alım gerçekleştirebilirsiniz. 1 ay içerisinde dilediğiniz kadar paket alabilirsiniz. Aldığınız pakette kalan dakikaları öğrenmek isterseniz KALAN yazıp 2222’e mesaj gönderebilirsiniz

Bip Kesintisiz İletişim Bedava Dakika Paketi

Turkcell Bip kullanıcılarına verilen kesintisiz dakika paketi ile 1 GB internet ve 500 dakika konuşma hakkından yararlanabilirsiniz. Faturalı ve faturasız tüm aboneler bu kampanyaya katılabilir. Herhangi bir kayıt işlemine gerek yoktur.

Turkcell Bip Her Yöne 1000 Dakika

Turkcell BİP her yöne 100 dakika Turkcell kullanıcılarının katılacağı diğer bir kampanyadır. Turkcell Bip her yöne 1000 dakika paketi aylık 10 TL karşılığında verilmektedir. Bip üzerinden gerçekleştireceğiniz aramalar her yöne paketinden düşecektir. Abonelerin sadece bir kere katılma hakkı bulunur. Turkcell Bip paketinden yararlanmanız için internetinizin olması gerekir.

Turkcell Bip Her Yöne 500 Dakika Kazanma

Turkcell bip haftalık konuşma paketlerinden bir tanesidir. Her yöne 500 dakika konuşma paketini almanız için BİP uygulamasını kullanmanız gerekir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Hediye Havuzu linkini tıklayabilir ve bedava her yöne 500 dakika paketinden yararlanabilirsiniz. Turkcell bip her yöne 500 dakika konuşma paketi için sizlere verilen görevleri yapmalısınız.

Turkcell Bip Bedava Dakika Kazanma

Bip uygulamasının yüklü olması gerekir. Bip uygulaması içerisinde bulunan Sende Yap Diye yarışmasına katılarak verilen görevleri yapabilir ve hediye dakikalardan yararlanabilirsiniz. Arkadaşlarına meydan okuyarak her yöne bedava dakika kazanabilirsiniz.

Bip konuştukça kazan kampanyası sizlere ücretsiz her yöne konuşma hakkı sunuyor. Aramalarınız Bip üzerinde yaptıkça hediye dakika kazanıyoruz. Ücretsiz bip konuşma paketi kazanmak için Bip uygulaması üzerinden Sürpriz nokta kampanyasına katılabilirsiniz.

Turkcell Bip’ten Her Yöne Arama

Turkcell Bip’ten her yöne arama özelliği farklı hatlar ve sabit numaraları arayabilirsiniz.  Bip kullanıcıları her yerden ücretsiz olarak ama yapabilir. Sadece internetinizin olması yeterlidir. Eğer arama yapılan kişi diğer operatörden ise Bip dakika paketinizden düşecektir. Sizde bu paketleri kullanarak Turkcell BİP her yöne bedava dakika kazanma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin