Zula Hesap Silme Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

0
454

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Zula Hesap Silme Hesap Kapatma Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler vereceğiz.

Zula, MadByte Games’in geliştirmiş olduğu, Lokum Games aracılığıyla dağıtılan ve Türkiye’de milyonlarca oyuncusu olan Türklerin yapmış olduğu online oyundur.

İnternet üzerinden oynanan Zula oyunu, ücretsiz olarak indirildikten sonra kayıt işlemlerinizle birlikte hemen oynanabiliyor. Ancak bazı durumlarda oyundan sıkılan, oyunun açıkları ve hile olduğu için sinir küplerine binenler hemen Zula oyununu silme işlemlerine girişiyor.

Eğer siz de bu durumdan dolayı çok sıkıldıysanız ve oyunu silmek istiyorsanız öncelikle hesabınızı silin. Steam Zula hesap silme nasıl yapılır? Konusunda size detaylı olarak bilgi aktarımı yapalım.

Steam Zula Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Her geçen gün oyuncu sayısını arttıran Zula oyunu, bazı sebeplerden dolayı bir çok oyuncusunu da kaybediyor. Bunun en büyük sebepleri arasında oyuncuların yeni oyun keşfetmeleri, hile ya da farklı bir sebep olabiliyor.

Steam Zula hesap silme işlemini yapmak için öncelikle Zula’nın internet sitesine giriş yapın. Oyun hesabınıza girdikten sonra Destek seçeneğine tıklayın. Daha sonra Hesap Problemleri kısmından Hesabımın Tamamen Silinmesi Mümkün Mü? seçeneğine gelin. Bu seçeneği tıkladığınızda size “Hesabınız 3. kişilerle paylaşmadığınız ya da giriş yapmadığınız sürece pasif durumda kalır. Sistemden tamamen, kalıcı olarak silinmemektedir” metnini göreceksiniz.

Zula hesap silme işlemini kalıcı olarak yapamadığınızı üzülerek belirtmek isteriz.

Zula Hesap Silme Youtube

Zula hesap silmenin nasıl yapılacağını sizlere detaylı olarak yazdık. Ancak hala Zula hesap silme işlemini yapamadıysanız, Youtube üzerinden videolu anlatımları da görebilirsiniz. Ancak kesinlikle hesabınızı kalıcı olarak silemezsiniz.

Zula Hesap Silme Linki

Zula hesap silme işlemini yapmak isteyen kullanıcılar, hemen hesabını silmenin peşindeler. Hatta bazı oyuncular da hesap silme linkinin aramaktadır. Ancak Zula hesap silme linki bulunmuyor. Daha doğrusu hesabınızı silemiyorsunuz. Başka bir kişiye hesabınızın bilgilerini vermediyseniz, hesabınız pasif olarak kalır.

Zula Telefon Numarası Kaldırma Nasıl Yapılır?

Zula telefon numarası kaldırma işlemi de hesabı silme işlemi gibi yapılmamaktadır. Hesabınız çalındığında ya da şüpheli giriş tespit edildiği zaman telefon numaranıza doğrulama SMS’i gönderilmektedir.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin