Yürüyerek Para Kazanmak Mümkün – Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar

0
515
Yürüyerek Para Kazanmak
Yürüyerek Para Kazanmak

Para Kazanma, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Yürüyerek Para Kazanmak Mümkün – Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Yürüyerek Para Kazanmak Mümkün – Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar

Günümüzde para kazanmak için oldukça fazla imkan olduğunu ancak çoğu kişinin bundan haberi olmadığını biliyoruz. İnfluencerlik, borsa, kripto paralar bu seçeneklerdendir. Ancak sadece yürüyerek hem spor yapabilir hem de para kazanabilirsiniz. Ayrıca kazanmış olduğunuz paraları ise istediğiniz zaman çekip kullanmanız da mümkün. Gelelim hangi uygulamaların sizlere nasıl para kazandıracağına?

Sweatcoin Uygulaması

Sweatcoin uygulaması 10 milyondan fazla indirmeye sahip yürüyüş aktivite uygulamasıdır. Gün içerisinde ne kadar yürürseniz uygulama sizlere kazanç sağlıyor. Yürüyüş dışında yapılan spor ve egzersizlerde de ödüller vermekte. Sweatcoin uygulamasında kazançlar direkt nakit olarak değiil kripto para olarak hesabınıza yatmakta. Yürüyerek para kazanmaya yardımcı olan bu uygulamanın düzenli olarak kullanılması durumunda yılda ortalama 350 dolarak kazanma imkanına sahipsiniz.

Runtopia

Fitness, koşu ve yürüyüş yaparak para kazanmanıza yardımcı olan bir diğer uygulama ise Runtopia uygulamasıdır. Bu uygulamada kazanılan paraları alabilmek için kişilerin Paypal hesabına sahip olması gerekmektedir. Ancak şu anda ülkemizde paypal yasaklandığı için ilerleyen zamanlarda farklı bir ödeme yöntemine geçilmesi beklenmektedir. Ayrıca uygulamadan kazanılan paraları mağaza içerisinde veya amazon uygulamasında da kullanma imkanı sunulamktadır.

Lifecoin

Yürüyerek para kazanma imkanı sunan bir uygulama daha Lifecoin uygulamasıdır.  Lifecoin adımları saymaktadır. Bu uygulamanın diğer uygulamalardan farkı ise nakit olarak ödeme yapmamaktadır ancak indirim kodları, hediye kuponları gibi ödüller vermektedir.

Bitwalking

Telefonunuza yükleyeceğiniz bu uygulama sayesinde her on bin adımda 1 dolar kazanma imkanınız vardır. On bin adım ise yaklaşık olarak 8 km’ye denk gelmektedir. Yürüyerek para kazanma imkanı sunan bu uygulamada kazanılan para ise internet harcamaları için kullanılabilir. Ayrıca Sanal döviz bürolarında gerçek paraya çevrilebilir.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin