Yozgat Bozok Üniversitesi 48 Sağlık Personeli Alımı

0
423

Kamu Alımları, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Yozgat Bozok Üniversitesi 48 Sağlık Personeli Alımı hakkında bilgiler vereceğiz.

Yozgat Bozok Üniversitesi 48 Sağlık Personeli Alımı 

Yozgat Bozok Üniversitesi 48 sağlık personeli alımı ilanı 25 Ocak 2021 tarihinde resmi gazete de yayımlanmıştır. Yozgat Bozok Üniversitesi sağlık personeli alımı başvuru tarihleri ise 25 Ocak 2021 ile 2 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Yozgat Bozok Üniversitesi sağlık personeli alımı için başvuru yapacak olan adaylar şahsen veya posta yolu ile başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecektir. Sağlık personeli alımına başvuru yapacak olan adaylar yalnızca bir kadroya başvuru yapabilecektir.

Yozgat Bozok Üniversitesi sağlık personeli alımına başvuru yapacak olan adayların www.bozok.edu.tr adresinden temin edilen başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Üniversitenin resmi internet sitesinden doldurulan başvuru formu ile istenilen evraklar Yozgat Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kampüsü İdari Bilimler Binası Daire Başkanlığı Merkez/YOZGAT adresine şahsen veya posta yolu ile teslim edilecektir.

Yozgat Bozok Üniversitesi sağlık personeli alımı sonuçları başvurunun bitiminden 10 gün içerisinde www.bozok.edu.tr adresinden yayınlanacaktır.

Başvuru Şartları

 1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak
 2. 2020 KPSS B grubu sınavına girmiş olmak (Lise mezunları için KPSS P94, Önlisans Mezunları için KPSS P93, Lisans mezunları için KPSS P3 esas alınacaktır.)
 3. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak
 4. Sağlık personeli alımına başvuracak olan adayların aranılan nitelikleri taşımak

Başvuru  Evrakları

 • Öğrenim Belgesi fotokopisi
 • KPSS Sonuç Belgesi (barkodlu)
 • Bir adet vesikalık fotoğraf (Son 6 ay içerisinde çekilmiş)
 • Sözleşmeli Personel Başvuru Formu Yozgat Bozok Üniversitesi (bozok.edu.tr) ilan duyurusundan temin edildikten sonra eksiksiz doldurulmalı
 • Başvurulan unvanda eğitim belgesi veya sertifika istenmiş ise fotokopisi
 • Başvurulan unvanda çalışma şartı istenilmiş ise SGK Hizmet Döküm Belgesi. Çalışma belgesinde işyeri SGK sicil numarası ile o iş yerinde yapılan iş açıkça yazılı olmak zorundadır. Çalışma Belgesini veren işyeri ile sigorta primini yatıran işyerinin aynı olması gerekmektedir.
 • Başvuru işlemi belgeleri fotokopileri ile yapılacak, yerleştirme işlemleri esnasında asılları istenecektir. Belgelerin aslını getirmeyen adayların işlemleri gerçekleştirilmeyecektir.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin