Yeni Bayram yardımı müjdesini Cumhurbaşkanı verdi!

0
572

Cumhurbaşkanından bayram yardımı müjdesi geldi. Dev yardım bayram öncesi ihtiyaç sahibi hanelere verilecek. 2500 TL bayram yardımı için başvuru ekranı açıldı.

Sosyal destek ödemeleri son zamanlarda artarak devam ediyor. Aile Bakanlığı yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi herkese el Uzatmaya devam ederken Bugün de yeni bir yardım müjdesi geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan bizzat bayram yardımı müjdesini verdi. Yardıma muhtaç dar gelirli ve ihtiyaç sahibi olan kişiler başvuru yapmaları halinde devletten bayram yardımı ödemesi alabilecek. Destek ödemesi şartları ve başvuru adresleri de belli oldu. İhtiyaç sahibi olanlar bayram öncesi devletten 2500 TL yardım parası alacak. Bayram yardımı şartları ve detaylar haberimizde…

Aile Bakanlığı, ekonomik koşulları zorlaşan ve her geçen gün Alım gücü düşen vatandaşa el Uzatmaya devam ediyor. Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi nakit ihtiyacı daha da artarken bayram alışverişi yapmak isteyenlere Müjdeli Haber yine devletten geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan onayladı bayram öncesi vatandaşa destek ödemesi verilecek nokta bayram yardımı almak isteyenler başvuru işlemlerini e-devlet’ten ya da SYDV aracılığıyla yapabilecek. Bayram öncesi devlet yardımı ile vatandaşlar rahat bir nefes alma imkanına da kavuşmuş olacak. Dar gelirlilere ihtiyaç sahibi olanlar için başvuru şartları belli oldu. Vakit kaybetmeden başvurunuzu yapın bayram öncesi ödemenize kavuşun.

BAYRAM ÖNCESİ 2500 TL DEVLET YARDIMI ÖDEMESİ VERİLECEK

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın sosyal destek ödemeleri nisan ayında devam ediyor. Özellikle nisan ayında Ramazan Bayramı’nın kutlanacak olması nedeniyle bakanlık yardım parası ödemelerine öne çektiğini duyurdu. Aile bakanı Derya Yanık konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Başvuru yapan Haneler devletten bayram öncesi tam 2.500 TL yardım alma şansına sahip olacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan da bu yardım parası ödemesini onayladı. Hala başvuru yapmadıysanız hızlı başvuru için e-devletten yardım alabilirsiniz. Ya da T.C kimlik kartınızla birlikte yaşadığınız ilde bulunan SYDV’ler aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin