Vodafone Kalan Kullanım Sorgulama ve Öğrenme

0
577
Vodafone Kalan Kullanım

Teknoloji Sevdalıları, bu yazımızda sizlere Vodafone Kalan Kullanım Sorgulama ve Öğrenme hakkında bilgiler vereceğiz.

Vodafone Kalan Kullanım Sorgulama ve Öğrenme

Paket aşımı yapmamak amacıyla, kalan bilgisi sürekli olarak sorgulanmalı ve öğrenilmelidir. Aksi takdirde beklenmedik faturalar ile karşı karşıya kalınabilir.

Vodafone kalan kullanım sorgulama ile kullanımlarınıza dikkat ederek, paket aşımını önleyebilirsiniz. Vodafone kalan kullanım sorgulama işleminden, kalan internet, dakika ve SMS kullanımlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Hattınıza aylık olarak tanımlanan bu kullanımlarınıza dikkat ederek, fazla kullanımlardan haberdar olabilirsiniz.

Bu yazımızda ise Vodafone kalan kullanım sorgulama işlemi nasıl yapılır sorusuna cevap vereceğiz. Yazımızı detaylı bir şekilde okuyarak, kalan kullanımlarınızı detaylı bir şekilde öğrenebilir ve beklenmedik faturalardan korunabilirsiniz.

Vodafone Kalan Kullanımlar

Vodafone kalan kullanımları öğrenmek için hattınızın niteliğinin bir önemi yoktur. İster faturalı hat kullanın ister faturasız hat, kolaylıkla kalan kullanımlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Vodafone paketinizde kalan internet, dakika ve SMS detaylarına, mesaj aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bütün kullanımınıza ait detayları, “OZET” yazıp “7000”e SMS atarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca tek tek olarak da sorgu yapabilirsiniz. Kalan kullanımlarınızı tek tek öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları izlemelisiniz;

  • Vodafone paketinizde ne kadar TL kaldığını öğrenmek istiyorsanız TL yazıp,
  • Vodafone paketlerinizde ne kadar dakikanız kaldığını öğrenmek istiyorsanız DK yazıp,
  • Vodafone paketlerinizde ne kadar SMS hakkınız kaldığını öğrenmek istiyorsanız SMS yazıp,
  • Vodafone paketlerinizde ne kadar internet hakkınız kaldığını öğrenmek istiyorsanız INTERNET SORGU yazıp,
  • Vodafone paketlerinizde öğrenebileceğiniz bir diğer detay ise kalan MMS’lerinizdir. Kalan MMS hakkınızı MMS SORGU yazıp 7000’e SMS atarak ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ancak unutmayın ki SMS bilgilendirmeleriniz son 48 saat içerisinde yaptığınız kullanımlarınızı içermeyebilir.

Vodafone Tarife Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone tarife sorgulama nasıl yapılır sorusuna verilebilecek diğer cevaplar da bulunmaktadır. İlk olarak Vodafone kalan kullanımlarınızı SMS aracılığıyla öğrenebileceğinizi anlattık. SMS aracılığıyla kalan kullanımlarınızı öğrenmek istiyorsanız, “OZET” yazıp “7000”e SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Vodafone kalan kullanımlarınızı Vodafone yanımda uygulaması ile de öğrenebilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirin ve kurulumunu yapın. Kurulumunu yaptıktan sonra kişisel bilgileriniz ile giriş yapın ve kalan kullanımlar bölümünden, kalan kullanımlarınızı detaylı bir şekilde öğrenin.

Vodafone Kalan Kullanım Öğrenmek

Vodafone kalan kullanımlarımı öğrenmek istiyorum diyenlerin en çok tercih ettiği yöntem SMS yöntemidir. Vodafone kalan kullanım sorgulama ve öğrenme için 7000’e SMS atabilirsiniz. Vodafone paketinizde ne kadar internet, dakika, SMS ve MMS kaldığını öğrenmek amacı ile “OZET” yazıp, “7000”e mesaj atabilirsiniz. Ancak unutmayın ki bu bildirim son 48 saatteki kullanımlarınızı içermeyebilir.

Vodafone Paket ve Son Kullanma Tarihi Sorgulama

Vodafone paket kullanımlarınızı öğrendikten sonra daha dikkatli bir şekilde kullanımlarınıza devam edebilirsiniz. Paketinizin yenilenme tarihi değişiklik gösterebileceği gibi genelde ayın 1’inde Vodafone paketleri yenilenmektedir.  Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak da Vodafone kalan kullanım sorgusunu yapabilirsiniz. Vodafone kalan kullanım ve sorgulama işleriniz için, önerdiğimiz yöntemlerden birini kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin