Vodafone Bana Ne Var Kampanyası Nasıl Yapılır?

0
359
Vodafone Bana Ne Var Kampanyası

Teknoloji Sevdalıları, bu yazımızda sizlere Vodafone Bana Ne Var Kampanyası Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler vereceğiz.

Vodafone Bana Ne Var Nasıl Yapılır?

Bana ne var kampanyası ile birlikte Vodafone, kullanıcılarına her hafta hediyeler dağıtmaktadır. Bu kampanyada kullanıcı bir çark çevirmektedir ve çarkta çıkan hediye, hattına tanımlanmaktadır. Tüm Vodafone kullanıcıları Bana ne var kampanyasından haftada bir kere yararlanabilmektedir. Faturalı ve faturasız hatlar fark etmeksizin bana ne var kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu yazımızda ise bana ne var kampanyasını nasıl yapabileceğinizi öğreteceğiz. Bana ne var kampanyasının yapımını öğrendikten sonra, değişik hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Nasıl Kullanılır?

Vodafone bana ne var kampanyasını kullanmak istiyorum diyorsanız, ilk öncelikli cihazınızın akıllı telefon olması gerekmektedir. Ancak cihazınız akıllı telefon değilse de bana ne var kampanyası yapılabilmektedir. Akıllı telefonlarda Vodafone Yanımda uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulaması ile birlikte, kullanıcılar birçok işlemlerini öğrenebilmekte ve halledebilmektedir. Vodafone Yanımda uygulaması ile birlikte bakiye durumunuzu görüntüleyebilir, TL yüklemelerinizi yapabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz. Ancak uygulama telefonunuzda yüklü ise de en güncel halini kullandığınızdan emin olun.

Cihazınız Akıllı Telefon Değilse;

 • Cihazınız akıllı telefon değilse de bana ne var kampanyasını kullanabilirsiniz. Bu kampanyanın, diğer kampanyalardan ayrılan bir özelliği de budur. Akıllı olmayan telefonlarda da kullanılabilmesi bir avantajdır.
 • Telefonunuzun mesaj oluşturma kısmına giriş yapın.
 • Mesaj oluşturma kısmına giriş yaptıktan sonra yeni mesaj seçeneğine “BANANEVAR” yazınız.
 • Yazdığınız bu mesajı 5065’a SMS olarak ücretsiz bir şekilde gönderin.
 • Bu mesajı pazartesi günü gönderir iseniz, kampanya kapsamındaki hediyeniz hattınıza tanımlanacaktır. Bu mesajı pazartesi günü göndermenizi ayrıca öneririz.

Cihazınız Akıllı Telefon İse;

 • Bana ne var kampanyası akıllı olmayan cihazlarda kullanılabildiği gibi akıllı cihazlarda da kullanılabilmektedir.
 • Telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirin. Uygulama yülü ise en güncel hali olduğundan emin olun. Uygulama en güncel hali değilse güncelleme yapın.
 • Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın.
 • Karşınıza çıkacak “Bana Ne Var” kampanyasına tıklayın.
 • Bana Ne Var kampanyasına tıkladıktan sonra karşınıza bir çark çıkacak ve bu çarkı çevirmeniz istenecektir. Çarkı çevirdiğinizde çıkan hediye, hattınıza tanımlanacaktır.
 • Tanımlanan hediye size mesaj yoluyla bildirilecektir. Mesaj yoluyla bildirildikten sonra, hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Hangi Günler Yapılır?

Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, çarkı çevirebilirsiniz. Çarkta çıkan hediyeyi de hattınıza tanımlandıktan sonra kullanabilirsiniz. Vodafone bana ne var kampanyasını her gün yapamazsınız. Peki vodafone bana ne var kampanyası hangi günler yapılabilir? Vodafone bana ne var kampanyasına haftada bir kere ve pazartesi günleri katılabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra, pazartesi günleri çarkı çevirdikten sonra hediye sahibi olabilirsiniz.

Bana Ne Var Kampanyası Ücretli mi?

Vodafone tarafından kullanıcılara hediye olarak verilen bana ne var kampanyası ücretsizdir. Haftada bir kere kullanılabilecek olan hediyeye faturalı ve faturasız hat sahipleri ulaşabilmektedir. Bana ne var kampanyası ile kazandığınız hediyeler bir ücret talep edilmeden hattınıza tanımlanacaktır. Bana ne var kampanyası ücretli mi sorusuna da bana ne var kampanyasının ücretsiz olduğunu söyleyerek cevap verelim.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin