VGM 81 Kişi Kadın/Erkek Güvenlik Görevlisi Alımı

0
409

Kamu Alımları, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere VGM 81 Kişi Kadın/Erkek Güvenlik Görevlisi Alımı hakkında bilgiler vereceğiz.

VGM 81 Kişi Kadın/Erkek Güvenlik Görevlisi Alımı

Vakıflar Genel Müdürlüğü 16 Mart 2021 Salı günü yayımlanan resmi gazete personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B Maddesi gereğince istihdam edilmek üzere sözleşmeli 81 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

Başvurular 22 Mart 2021 Pazartesi günü başlayıp 2 Nisan 2021 Cuma günü sona erecektir. Başvurular Vakıflar Genel Müdürlüğüne ait www.vgm.gov.tr internet adresi üzerinden yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile gerçekleştirilen başvurular geçersiz sayılacaktır.

First, in vitro studies have demonstrated broad susceptibility to anidulafungin among Candida species isolated from patients. Rivastigmine comes as a capsule and solution (liquid) to take by mouth. This generated premature termination codon (PTC)-harboring viruses that exerted full infectivity but were replication-incompetent in conventional cells . Never give a double dose of erythromycin.

Genel Şartlar

1) 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,

2)  ÖSYM tarafından 2020 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından lisans mezunları için KPSSP3, ön lisans mezunları için KPSSP93 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak.

3) 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde yer alan diğer şartları taşımak ve bu madde gereğince güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmak,

4)  Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş olmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

5)   Herhangi   bir   sözleşmeli   pozisyonda   görev   yapmakta   iken, Sözleşmeli   Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 1 inci maddesinde istisna edilenler hariç olmak üzere, sözleşmenin feshi sebebiyle görevinden ayrılanlardan sözleşmelerinin feshi tarihinden itibaren 1 yıl geçmeyenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.  Bu hususun sonradan anlaşılması halinde yerleştirmeleri yapılmış olsa dahi sözleşmeleri iptal edilecektir.

6) Gerçeğe aykırı belge verenler veya beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak, istihdam işlemleri yapılmış ise işlemleri iptal edilecek, idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

Özel Şartlar

1) Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümünden mezun olmak,

2) 01.01.2021 tarihi itibarıyla 30 (otuz) yaşını bitirmemiş olmak, (01.01.1991 ve sonraki doğumlular başvurabilecektir.)

3) Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, (Asıl listeye giren adayların atama için bu belgeyi ibraz edeceklerinde belgenin geçerlilik süresinin dolmamış olması gerekir.)

4) Erkeklerde 175 cm, kadınlarda 165 cm’den kısa boylu olmamak, (Asıl listede yer alan adaylardan bir sağlık kuruluşundan alınan boy-kilo gösterir belge istenecektir.)

5) Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 20’den fazla veya az olmamak, (Örneğin;175 cm boyunda olan bir adayın kilosunun 75+20=95’ten fazla, 75-20=55’ten az olmaması gerekmektedir.)

6) Görevini yapmaya engel olabilecek sağlık problemi bulunmaması ile gece ve gündüz, iç ve dış mekânda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak,

Başvuru Sırasında Gerekli Evraklar

  • Fotoğraf,
  • Öğrenim Belgesi,
  • Özel Güvenlik görevlisi kimlik kartı,
  • 2020 KPSS Sonuç belgesi,
  • Adli sicil kaydı,
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin