Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar! İşte Detaylar

0
392

Gündem, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar! İşte Detaylar hakkında bilgiler vereceğiz.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Son dönemlerde insanlar iş yerlerinde yaşadığı olumsuz durumlar ve bir takım maddi ihtiyacı karşılayamama gibi sebeplerden dolayı iş değişikliği yapmak istiyor veya kendi işinin patronu olayım düşüncesindeler. Ancak insanın kendi işini açabilmesi için gelirini giderini iyi hesaplaması gerekiyor. Bunun içinde en çok tecrübeli olduğu iş üzerinden bir sektöre adım atmalıdır. Bununla birlikte iş açmak ilk dükkân olsun, belirli giderler olsun ilk etapta masraflı bir iştir. Bunu sonradan amorti etse de bazen edemeye de bilir. Bu nedenle kaybetme riskini her zaman göz önünde bulundurmalıdır. Burada bütün bu stresli mevzuları bir kenara bırakabilmeniz, ücretsiz bayilik imkânları için sizlere fırsatları önünüze sunmayı amaçlıyoruz. Ücretsiz bayilik demek, firmanın sadece dükkan açma fiyatı için aldığı bedeli kastediyoruz. Dükkan için gereken malzemeler ve reklam broşürleri için sizden yatırım ücreti talep edilir. Bu ücret ise çok cüzî olup, kısa surede telafi edebileceğiniz miktarlardır. Bazı firmalar ilk başta isim hakkı, kira bedeli derken sizden çok fahiş bedeller isteyebilirler. Bu bedellere takılmadan size burada ücretsiz bayilik veren firmalardan birkaçını bahsetmek istiyoruz.

Gazi Çiğköfte Bayilik

Bu firma isminden çok bahsettirmese de 1986 yılında kurulan köklü bir firmadır. Bu firmamızın toplamda 129 tane bayiliği bulunmaktadır. Ulaşmak istedikleri hedef ise tüm Türkiye bölgeleridir. Bu nedenle her ne ilinde olursanız olun istediğiniz yer için bayilik teklifi verebilirsiniz. Yetkili kişi ve bayiliği İstanbul Sultangazide bulunmaktadır. Firma sizden isim talep hakkı istemiyor. Kâr marjı %80 olan firmanın yatırım maliyeti 7 bin civarındadır. Bu 7 bin çok değil 1 ay içinde kendini tekrar kazandıracağı için bu meblağ size çok gelmeyecektir. Zaten verdiğiniz ücret yine sizin bayinizin aparatları ve reklamı için harcanır.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar! İşte Detaylar

Kanka Pamuk Şeker

Denizli’de hizmetini sürdüren firma sadece pamuk şeker değil, patlamış mısır olarakta hizmette devam ediyor. Pamuk şekerler poşet veya bardakta satışı sağlanıyor. Patlamış mısır ise paketlenerek satışa sunuluyor. Ürünlerinde doğal şeker kullanan firmanın kâr marjı %50, yatırım fiyatı ise 3bin civarındadır. Şu an bulunan bayiliği 5 tanedir. Hedefi tüm Türkiye’ye yayılmak olan firma isim hakkı talep etmiyor. Ürünler sadece pamuk şeker ve patlamış mısırdan oluşuyor. Bu nedenle işlek yerler ve okul çevresi dükkan için tercih ettikleri yerlerdir.

By Aslan Araç Kiralama

Firma 2014 yılından günümüze kadar hizmetini sürdürüyor. Firma sadece Türkiye’de değil, Suudi Arabistan, Bahreyn gibi ülkelerde de faaliyetini sürdürüyor. By Aslan Rent a car uzun ve kısa süreli araç kiralama hizmetinin yani sıra kendi araçlarınızda getirin kiralayalım imkanı da insanlara sunabiliyor. Kâr marjı %80 olarak beliren firmanın yatırım fiyatı belirtilmemiştir. Bunun için arayarak bilgi alabilirsiniz. En belirgi şartları ise şu şekildedir.

  • İş yapmaya bir mânisinin bulunmaması,
  • Bayi filosunda en az 10 araba bulunmalıdır,
  • Arabalar için uygun park alanlarının olması gerekir,
  • Merkez tarafından istenen tüm belgelerdir.

Mecidiye Su Bayilik

Firmanın toplamda şu an 10 bayiliği bulunmaktadır. Hedefi ise Türkiye genelidir. Mecidiye su bayiliğin en önemli kısmı yatırım maliyetinin olmaması. Kâr marjı ise %50’ dir. İsim hakkı talep edilmiyor. Bayiliğin 9 ayrı çeşit suyu vardır. Hepsi de doğal kaynak suyudur. Mecidiye su bayilik Erzurum’da bulunur. Bunun için internet üzerinden iletişim bilgilerine bakmalısınız.

Adıyaman Çiğ Köfte

15 yıllık bir tecrübeye sahip olan firma yine ücretsiz bayilik veren firmalar arasında yerini alıyor. Güvenli bir firmayla çalışmak isteyenler Adıyaman Çiğ köfteyi tercih edebilirler. Yatırım bedeli olarak 20 bin civarı bir bedel isteniyor. Genel bilgi olarak iletişim bilgisini mutlaka aramalısınız. Çünkü burada size hangi imkânların sunulduğu daha iyi anlatılıyor.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar! İşte Detaylar

Delete Hijyen Bayiliği

Firma ev, araç, koltuk, ofis gibi yerlerin hijyenini sunan bir firmadır. Bayilik isim hakkı istemiyor. Kurulum bedeli olarak 3200 gibi bir fiyat istiyorlar. Ortak reklam ücret ve ciro istemiyorlar. Kâr marjı olarak da %79 oranında güzel bir rakam veriyorlar.

Sana Döner

Tavuk döner üzerinden hizmet veriyorlar. Diğer firmalara göre en iyi özelliği franchise sistemi uygulaması. Bu sayede daha iyi hizmet imkânı ve kazanç elde edebiliyorsunuz. Temizlik ve hijyene önem veren firma yıllardır bu işi yapmasıyla da yeteri kadar bilgi ve birikime sahiptir. Şartları arasında 30 metre karelik bir dükkânın onaylarından geçmesini istiyorlar. Gerekli diğer bilgiler için iletişim bilgisine başvurmanız isteniyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin