Turkcell Hediye Havuzu Nedir Nasıl Yapılır?

0
681
Turkcell Hediye Havuzu

Teknoloji Sevdalıları, bu yazımızda sizlere Turkcell Hediye Havuzu Nedir Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler vereceğiz.

Turkcell Hediye Havuzu Nedir Nasıl Yapılır?

Turkcell hediye havuzunu kullanarak bedava internet, konuşma ve SMS kazanabilirsiniz. Turkcell hediye havuzuna giriş yaparak ücretsiz internet kazanmak için yapmanız gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz.

Thiothixene does not intensify the anticonvulsant effects of the barbiturates. Currently, no other powered study on the management of nail psoriasis that compares a topical medical device to placebo has been published. Therefore, it is important to consider this diagnosis in patients who present with diarrhoea subsequent to the administration of any antibacterial agent . You can talk with them about how much folic acid is right for you.

Turkcell hesabım uygulaması üzerinden ilk olarak hesabınıza giriş yapmalısınız. Turkcell hediye havuzunda kazandığınız hediyeleri tek tıkla görebilirsiniz. Turkcell hediye havuzu 2021 kampanyaları kazanmak son derece basittir.

Turkcell Hediye Havuzu Nedir?

Turkcell kullanıcılarının hediye dakika, internet ve SMS kazanmasını sağlayan dijital operatör uygulamasıdır. Turkcell Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indirip giriş yaptığınız zaman hediye havuzunu görebilir ayrıca size özel kampanyaları da öğrenebilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Haftalık 5 GB

Faturalı hat sahipleri hediye havuzu otomatik ödeme talimatı vermeleri durumunda 5 GB ücretsiz internet kazanabilir.

Turkcell Hediye Havuzu Aylık 1 GB İnternet Hediye

Fizy premium’a üyelik gerçekleştiren herkese aylık 1 GB veriliyor. Fizy premium kayıt olduktan sonra hediye internetiniz otomatik olarak tanımlanıyor.

Turkcell Hediye Havuzu Nasıl Yapılır?

Turkcell hediye havuzuna girerek hediye kazanmak isterseniz giriş yapmanız yeterli olacaktır. Giriş gerçekleştirdikten sonra kazanabileceğiniz hediyeleri tek sayfa üzerinden ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Hediye havuzunda bulunan ücretsiz kampanyalardan istediğinize katılabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Günlük 1 GB

Turkcell hediye havuzu içerisinden günlük 1 G internet kazanmak isterseniz Fizy üzerinden 25 şarkı dinledikten sonra günlük bedava 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Haftalık Sürpriz Hediye

Her hafta gerçekleştirilen salla kazan ile hediye internet, dakika ve sms kazanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Doğum Günü Hediyesi

Hediye havuzu üzerinden doğum gününüzde hediye kazanabilirsiniz. Hediye havuzuna giriş gerçekleştirdiğinizde doğum günü hediyeniz linkine tıklamanız yeterlidir.

Turkcell Hediye Havuzu Sürpriz Nokta

Sürpriz nokta üzerinden ekstra internet, dakika ve sms kazanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Joker Hediye Hakkı

Joker hediyesi tarife değişikliği yapanlara veriliyor. Joker hakkınız var hediye GB kazabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Ücretli Mi

Turkcell hediye havuzu Turkcell kullanıcılarına sunulan ücretsiz uygulamalardan bir tanesidir. Hediye havuzunda bulunan hediyeler için sizlerden ücret talep edilmemektedir.

Hediye 1 GB Hediye Edilir Mi?

Hediye havuzu üzerinden kazandığınız interneti kendiniz kullanabileceğiniz gibi sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Hediye havuzuna ilk kez giriş yapan herkese 1 gb bedava internet veriliyor. Turkcell hediye havuzu kampanyasına katılmak isterseniz Dijital Operatör uygulamasının son sürümünü kullanmanız yeterli olacaktır.

Turkcell Hediye Havuzuna Katılım Şartları

Turkcell hediye havuzuna katılmak için Turkcell abonesi olmanız gerekiyor. Turkcell hediye havuzu kampanyasına ücretsiz katılım sağlayarak günlük 1 GB hediye alabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için dijital operatör uygulamasını indirmelisiniz. Hediye havuzunu aktif hale getirerek her gün 1 GB hediyeyi anında kullanabilirsiniz. Kampanya özellikleri;

  • Kampanyaya katılım için Turkcell dijital operatör uygulaması üzerinden hediye havuzu aktif duruma getirilmelidir.
  • Hediye 1 GB internet bir gün için geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek uygulama güncel olmalıdır.

Sizlere bu yazımızda hediye havuzu hakkında bilgi vermeye çalıştık. Aklınıza takılan soruları bizlere dilediğiniz zaman iletebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin