The Land of Legends Theme Park Nerede – Nasıl Gidilir?

0
488

Gezi – Seyahat, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere The Land of Legends Theme Park Nerede – Nasıl Gidilir?  hakkında bilgiler vereceğiz.

The Land of Legends Theme Park Nerede – Nasıl Gidilir?

Tatil yaparken eğlenmek ve çok daha unutulmaz zamanlar geçirmeye yardımcı olan yerlerden biri de bu park olup çok sayıda için hakkında detaylı bilgiler almak için araştırmalar yapmaktadır. Büyük küçük demeden her yaş grubunun doyasıya eğlenmesini sağlayan ve tatil keyfini yaşatan parka gitmek için sıraya giren pek çok kişi bulunmaktadır.

The Land of Legends Theme Park

Fantastik dünyanın en etkili ve büyüleyici alanları arasında yer alan The Land of Legends ziyaretçilerini kendine hayran bırakmaktadır. Büyüleyici gösterileri ile herkesin ilgi odağı haline gelen parkın her geçen gün yerli ve yabancı çok sayıda misafirleri bulunmaktadır. Devasa bir su parkı ve hayal güçlerini bile zorlayacak olan mekanları ile tema parkta konaklama hizmetleri vardır.

Tema park girişleri ücretli olup içinde yer alan müzik ve su gösterileri eşliğinde eğlence son hız devam etmektedir. Akşam olduğunda özel ışık efektleri, son derece etkili su gösteri ekibi ve her türlü renklerin bir arada olduğu görsel yansımalar ile misafirlere en iyi hizmetler sunulmaktadır. Hayaller ile dopdolu olan şahane bir tatil olanakları sunuyor. özel tasarımlarda olan odalar ve süitler adeta masallardan alınan detayları içinde barındırıyor. Her yerinde farklı eğlencelerin olduğu park içinde 5D sinema, çılgın nehir, Typhoon Coaster ve dalga havuzu gibi çok daha eğlenceli aktiviteler ile gün boyu pek çok deneyim kazanmanızı sağlıyor.

The Land of Legends Theme Park Nerede?

Her geçen gün ziyaretçisi çoğalan park Antalya ilimizin Belek ilçesinde yer almaktadır. Belek şehir merkezine 2 km olup Antalya havalimanında 27 km ve Antalya şehir merkezine 30 km mesafe aralığında konumlanmaktadır. Buraya ulaşmak için ilk olarak Serik ilçesine ulaşmak gerekir. Daha sonra Kadriye Beldesine giden servisler ile parka ulaşım sağlanabilir.

The Land of Legends Theme Park Kaydırakları

Son yılların en eğlenceli tatil yerleri arasında yer alan The Land of Legends Theme Park içinde toplam olarak 40 tane birbirinden farklı olan kaydırak ve 6 tane havuz bulunmaktadır.

  • Magicone
  • Space Rocket
  • Tunnel Deep Dive
  • Sea Voyager
  • Starship
  • Tower Falls

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin