Sweatcoin Uygulamasından Para Nasıl Çekilir?

0
1157
Sweatcoin Uygulamasından Para Nasıl Çekilir?
Sweatcoin Uygulamasından Para Nasıl Çekilir?

Gündem, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Sweatcoin Uygulamasından Para Nasıl Çekilir? hakkında bilgiler vereceğiz.

Sweatcoin Uygulamasından Para Nasıl Çekilir?

Sweatcoin uygulaması 10 milyondan fazla indirmeye sahip yürüyüş aktivite uygulamasıdır. Gün içerisinde ne kadar yürürseniz uygulama sizlere kazanç sağlıyor. Yürüyüş dışında yapılan spor ve egzersizlerde de ödüller vermekte. Sweatcoin uygulamasında kazançlar direkt nakit olarak değil kripto para olarak hesabınıza yatmakta. Yürüyerek para kazanmaya yardımcı olan bu uygulamanın düzenli olarak kullanılması durumunda yılda ortalama 350 dolarak kazanma imkanına sahipsiniz.

Sweatcoin Türkiye Para Çekme Şartları ve Kampanyaları

Sweatcoin hesaplamalarında 2000 Sanal para karşılığında ortalama 100 Dolar kazanabilirsiniz.  Yurtdışında paypal uygulaması ile hesap cüzdanlarına nakit transferi yapılmaktadır. Ancak Türkiye’de paypal yasaklanmıştır. Bu sebeple Türkiye’de hangi bankada hesabınız varsa banka havalesi bölümünden İBAN, hesap numarası, banka bilgileri girilerek kendi adınız ve soyadınız ile hesabınıza transfer işlemini Ktaşımış olursunuz.

20000 Sweatcoin Kaç Adım?

1000 adım atıldığında bu 1 sweatcoin olmaktadır. Kazanılan 1 sweatcoin ise hesabınıza 0,95 olarak geçmektedir. Mevcut uygulama 0,005 oranında kendine komisyon almaktadır. Bu demek oluyor ki 20.000 sweatcoin kazanmak için toplamda 20.000.000 adım atılması gerekmektedir.

Runtopia

Fitness, koşu ve yürüyüş yaparak para kazanmanıza yardımcı olan bir diğer uygulama ise Runtopia uygulamasıdır. Bu uygulamada kazanılan paraları alabilmek için kişilerin Paypal hesabına sahip olması gerekmektedir. Ancak şu anda ülkemizde paypal yasaklandığı için ilerleyen zamanlarda farklı bir ödeme yöntemine geçilmesi beklenmektedir. Ayrıca uygulamadan kazanılan paraları mağaza içerisinde veya amazon uygulamasında da kullanma imkanı sunulamktadır.

Lifecoin

Yürüyerek para kazanma imkanı sunan bir uygulama daha Lifecoin uygulamasıdır.  Lifecoin adımları saymaktadır. Bu uygulamanın diğer uygulamalardan farkı ise nakit olarak ödeme yapmamaktadır ancak indirim kodları, hediye kuponları gibi ödüller vermektedir.

Bitwalking

Telefonunuza yükleyeceğiniz bu uygulama sayesinde her on bin adımda 1 dolar kazanma imkanınız vardır. On bin adım ise yaklaşık olarak 8 km’ye denk gelmektedir. Yürüyerek para kazanma imkanı sunan bu uygulamada kazanılan para ise internet harcamaları için kullanılabilir. Ayrıca Sanal döviz bürolarında gerçek paraya çevrilebilir.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin