Şok market Türkiye geneli ilan yayınladı – 116 personel alınacak

0
439
Şok market Türkiye geneli
Şok market Türkiye geneli

Kamu Alımları, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Şok market Türkiye geneli ilan yayınladı – 116 personel alınacak hakkında bilgiler vereceğiz.

Şok market Türkiye geneli ilan yayınladı – 116 personel alınacak

ŞOK market bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere personel alım ilanı yayımladı. Bu kapsamda en az lise mezunu 116 personel alımı yapılacak olup başvurular İŞKUR üzerinden başladı. Başvuru şartları ve ilan detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Başvuru Şartları

İlana başvuracak adayların pozisyonlara göre:

* En az ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir.
* Adayların 20 ila 40 yaşları arasında olması gerekmektedir.
* Hem erkek hem de kadınlar başvurabilir.
* Başvuru yapacak erkek adayların askerlik ile ilgili olmaması da aranan şartlar arasındadır.

Bazı pozisyonlarda vardiyalı çalışma sistemi nedeniyle vardiyalı çalışmasına engeli olmayan adayların başvuruları tercih edilmektedir. Yapılacak işin gerektirdiği gibi sürekli çalışmayı engelleyen bir sağlık sorununun olmaması da aranan şartlar arasında bulunuyor.

Başvurular Başladı

ŞOK Personel alımı başvurularının İŞKUR üzerinden yapılacağı belirtildi. ŞOK bünyesinde çalışmak için aşağıdaki linkten başvuru yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

ŞOK başvurusu yapmak için yukarıda belirtilen linke gittikten sonra İŞKUR sayfasında en sağ alt köşede “İşyeri Ünvanı” kısmına ‘’ŞOK MARKETLER TİCARET ANONİM ŞİRKETİ’’ yazarak açık ilanları görebilirsiniz. İş başvurunuzu açık ilana göre yapabilirsiniz.

Şok Market Tarihçesi

ŞOK Marketler Ticaret A.Ş., 1995 yılında 13 mağaza açarak faaliyetine başladı. Amaç ucuz ve az masraflı ufak boyutlu yaygın bir mağaza ağı kurmak ve raf sistemindeki özelliklerle az personel çalıştırmak ve maliyeti düşürmekti. Migros Ticaret A.Ş. döneminde sırasıyla 2000 yılında 291, 2005 yılında 311, 2009 yılında 980, 2010 yılında 1254 mağaza açılmıştır.

2011’in Ağustos ayında Yıldız Holding şirketlerinden Gözde Girişim liderliğinde bir konsorsiyum tarafından satın alındı. Satışla birlikte konseptini tamamen yenileyen Şok Market, mağazalarını baştan sona yeniledi.

Şirket 2015 yılı itibarıyla tekrar büyüme kararı alarak, 30 Aralık 2016 tarihli verilere göre 4.000 şube sayısına ulaşmıştır. 2021 yılında internet sektörüne girerek Şok Net’i kurmuştur.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin