Satılık Instagram Hesabı Almak Mantıklı Mı?

0
371

Teknoloji Sevdalıları, bu yazımızda sizlere Satılık Instagram Hesabı Almak Mantıklı Mı? hakkında bilgiler vereceğiz.

Satılık Instagram Hesabı Almak Mantıklı Mı?

Sosyal medya hesapları üzerinden pek çok işlem gerçekleştirilmektedir. Bu işlemlerden bir tanesi de Instagram hesabı satışa çıkartmak ve satılık Instagram hesabı satın almaktır.

Satılık Instagram Hesabı Nedir?

Halihazırda kullanılmakta olan sosyal medya hesaplarından biri olan Instagram üzerinde satılık Instagram hesapları bulunmaktadır. Bu vesile ile pek çok Instagram kullanıcısı hesabını satışa çıkarmakta, pek çok birey ise Instagram hesabı satın almaktadır.

Bilindiği üzere bir Instagram hesabı açmak esasen ücretsizdir. Ancak yeni bir hesap oluşturduğunuz anda takipçi sayınız ile takip ettiğiniz kişilerin sayısı sıfırdır. Elbette mevcut hesabınız üzerinden başka hesapları takip etmek ya da sizi takip edenlerin sayısını arttırmak zaman almaktadır.

Bazı kullanıcılar zaman kazanmak ya da takipçi sayısı arttırmakla uğraşmamak adına satılık olan Instagram hesaplarına yönelmektedir. Çünkü satılık Instagram hesaplarının yüzlerce hatta binlerce takipçisi bulunmaktadır. Dolayısı ile kişi İnstagram hesabı satın aldığı zaman doğrudan binlerce takipçisi olan bir hesaba da sahip olacak demektir.

Satılık Instagram Hesabı Almak Mantıklı Mı

Instagram Hesabı Satın Alacaksanız Dikkat

Instagram üzerinden Instagram hesabı satmak veya satın almak günümüz dünyasında alışılan işlemler arasına dahil olmuştur. Hal böyle olunca pek çok insan internet üzerinden satılık Instagram hesabı araştırmasına girişmekte ve satın almak için bir Instagram hesabı aramaktadır. Fakat bir Instagram hesabı satın almak mantıklı mıdır veya Instagram hesabı satın alma işlemi güvenilir midir?

Aslında bu konunun iki farklı boyutu vardır. Konuyu teoride ve pratikte ele alacak olursak, teoride oldukça mantıklı bir işlemdir denebilir. Zira, bir anda binlerce takipçiye sahip olan bir Instagram hesabınızın olması durumunda vakit kazanır ve kısa zamanda binlerce kişiye ulaşırsınız. Özellikle bu hesabı bir işletme hesabı yapacaksanız bu size maddi kazanç olarak dönmeye de başlayacaktır.

Konuyu pratikte ele aldığımız zaman ise mantık dahilinde olmayan kısımlar ortaya çıkmaktadır.  Bu ihtimalle kısaca: Binlerce takipçiye sahip olan satılık hesabın takipçileri bot olabilir, beğeni ve yorumlar bot hesaptan yapıldığı için etkileşimler sahte olabilir, hesabın mail adresi ile ilgili bir problem olabilir ve hesapta sorun yaşadığınızda geri alamazsınız, takip edilen sayı takipçiden fazladır, hesap herkese açıksa gelen beğeni ve yorumlar takipçilerden gelmemiş olabilir. Satılık Instagram hesabı satın almayı düşünüyorsanız bu hususlara dikkat etmelisiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin