Sadece Reklam İzleyerek Ayda 1500 TL Kazanmak Mümkün

0
879
Sadece Reklam İzleyerek

Para Kazanma, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Sadece Reklam İzleyerek Ayda 1500 TL Kazanmak Mümkün hakkında bilgiler vereceğiz.

Sadece Reklam İzleyerek Ayda 1500 TL Kazanmak Mümkün

İçerisinde bulunmuş olduğumuz bu süreçte çoğu vatandaş evden çalışarak para kazanmak zorunda kalıyor. Evde oturarak para kazanmak için bir sürü imkan mevcut olsa da bu imkanlar arasında en zahmetsizi sadece reklam izleyerek para kazanmaktır. Zaten internet kullanırken farkında olmadan sürekli reklam izlemekteyiz. Öylesine yapmış olduğumuz bu uğraşı ise paraya çevirmek mümkün. Peki nasıl mı reklam izleyerek para kazanacağız?

Öncelikle size uygun sitelerin kayıt ol kısmından kendinize bir üyelik açmanız gerekmektedir. Üye olurken bilgilerinizi doğru şekilde doldurmalısınız. Aksi takdirde ödeme işlemlerinde sorun yaşayabilirsiniz.

Üyelik işlemi tamamlanınca karşınıza sorular ve reklamlar çıkacak. Buradaki soruları özenli şekilde cevaplamanız önemli. Reklamları da belirlenen süre kadar izlemelisiniz. Erkenden reklamı kapatırsanız, kazancınız sayılmayabilir.

Reklam siteleri paranızı çekebilmeniz için bir alt limit koyacaktır. Bu limite ulaştıktan sonra para çekme emri verebileceksiniz. Belirlenen ödeme yöntemleri ile işlemler gerçekleşecektir.

Video izleyerek para kazanma 2021 yılında oldukça popüler bir kazanç haline gelmiştir. İnsanlar evde kaldıkları süre boyunca vakitlerinin çoğunu ekran başında geçirdi. Bunun sonucunda reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar trend haline gelmeye başladı. İnsanlar oturdukları yerden sadece internetten reklam izleyerek para kazanma hedefine ulaştılar. Bu yüzden video izleyerek kazan düşüncesi oldukça karlı bir iş olmaya başladı.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Siteleri

 • Neobux

Reklam izleme sitelerinden biri de Neobux. Bu sitede reklam izlemesi yapıyorsunuz ve para kazanabiliyorsunuz. Kazanacağınız paralar reklamların süresine ve türlerine göre farklılık gösterebilir.

 • Cashfiesta

Cashfiesta, yukarıda verdiğim reklam sitelerinden daha farklı. Bu sistemin özelliği, bir eklenti ile reklam izlenmesini sağlamak. Reklam izlemek için bir eklenti indirmenizi istiyorlar ve eklentiyle beraber gezindiğiniz sitelerde reklamlar çıkıyor bunları izleyerek para kazanıyorsunuz.

 • Cashcrate

Reklam izleyerek para kazanma siteleri arasındaki en büyük platformlardan biri de Cashcrate. Bu sitenin yaklaşık 6 milyon üyesi bulunmaktadır. Bu denli büyük bir etki alanına sahip bir site olduğu için reklam verenlerin de bu siteye ilgi göstermesi kaçınılmaz.

 • Indoxdollar

Yaklaşık 15 yıldır bu piyasada hizmet veren şirket, çeşitli araştırmalar, mail gönderimleri, aramalar, ürün demesi gibi görevlerle hem şirketlerin reklam işlerini yapıp, hem de kullanıcılara para dağıtmaktadır. Burada birçok seçenek bulunduğu için para kazanma ihtimaliniz daha da yükselmektedir.

 • Fushioncash.net (Kayıt sırasında 5 dolar kazanmak mümkün)
 • Offerbux
 • Netflix (JOB/İŞ)
 • İnboxdollars.com
 • You-cubez.com
 • Slidejoy (Akıllı telefonlarda reklamları izleyerek indirim ve nakit kazanılır)
 • Zensurvey (1000 kişiye 100 dolar)
 • Surfe.be (Tıklama başı 0,02 ABD Doları)

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin