Rıza Babanın Eşi Ayla Arka Sokaklar’dan Ayrılıyor Mu?

0
431

 

Mynet’te yer alan habere göre, yıllardır zirvede yer alan uzun soluklu dizi Arka Sokaklar’da olaylar bitmiyor. Oyuncu kadrosunda Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu, Alp Korkmaz, Ozan Çobanoğlu, Ela Yörüklü, Yiğitcan Ergin, Merve Oflaz ve Tunç Oğuz’un yer aldığı Arka Sokaklar 13 Kasım Cuma akşamı 565. son bölümüyle ekrana geldi. Arka Sokaklar’ın 20 Kasım Cuma ekrana gelecek olan 566. yeni bölümünden de ilk fragman yayınlandı.

Rıza Babanın Eşi Ayla Arka Sokaklar’dan Ayrılıyor Mu?

Servan, örgütüne başarılı operasyonlar düzenleyen ekibe kin beslemeye devam etmektedir. Ümit Amiri infaz ettikten sonra hedefine Rıza Babayı alır. Rıza Baba ve ailesi gece uyudukları sırada Servan ve adamları evi kundaklarlar.

Yanmaya başlayan evden çıkmaya çalışan Soylu Ailesi, terör örgütünün açtığı yaylım ateşi yüzünden tekrar eve sığınırlar. Bir taraftan alevler, bir taraftan silahlar ailemizi ölümle karşı karşıya getirir.

Bu saldırı sonrasında Rıza Babanın eşi hastanelik olur. Yoğun bakıma alınan Ayla, ölümle yüz yüzedir. Dışarıda ise, Soylu Ailesi ondan gelecek mutlu haberi beklemektedir. Özellikle Rıza Baba, hayat arkadaşının düştüğü durumdan dolayı perişan haldedir.

Arka Sokaklar yeni bölümüyle Cuma 20.00’da Kanal D’de!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin