PlayerUnkown’s Battlegrounds Nasıl İndirilir? Bazı Tüyolar

0
370

PlayerUnkown’s Battlegrounds Nasıl İndirilir? Bazı Tüyolar

Günümüzde hem mobilde hem de bilgisayarda en çok oynanan oyunlarından bir tanesi de PlayerUnkown’s Battlegrounds oyunu olmaktadır ve bu oyunun nasıl indirildiği de merak konusudur.

Dörtlü takımlar halinde oynanan ve bir uçakta bütün oyuncuların bir bölgeye götürülmesinden sonra başlayan PUBG nasıl indirilir konusunda çok fazla soru sorulmaktadır. Son birkaç yıldır özellikle mobilden en fazla oynanan oyun olarak seçilen PUBG hem hayatta kalma anlamında hem de savaş konusunda oyuncuların isteklerini yerine getirmeyi başaran bir oyun olmanın gururunu yaşamaktadır.

PlayerUnkown’s Battlegrounds oyununun bu kadar çok sevilmesinden sonra insanların bilgisayar üzerinden de sıklıkla oynamasında, profesyonel oyuncuların yayınlarında bu oyunu sıklıkla oynamalarının da rolü oldukça fazladır. PUBG oyununu indirmek için belirli bir ücret ödendikten sonra başka bir ek ücret ödemeye gerek kalmadan uzun zamanlar online olarak oyun oynanabilmektedir.

Steam ile PUBG Nasıl İndirilir?

Pek çok online ya da çevrimdışı oyunları kullanıcılarına sunan Steam, PUBG oyununda da çok geniş bir kitleye hitap etmeyi başarabilmiştir. İnsanlar PUBG oyununu Steam üzerinden indirerek oldukça kolay bir şekilde oyuna giriş yapabilmektedirler. Oyunu pratik bir şekilde indirmek için öncelikle bir Steam hesabı kurmak gerekmektedir ve bu hesabı kurmak oldukça kolaydır. Steam hesabını sorunsuz bir şekilde kuran insanlar, sonrasında bu platforma giriş yaptıktan sonra hiç vakit kaybetmeden mağaza bölümünden PUBG oyununu bulup indirme işlemini başlatmaktadırlar.

PUBG İndirirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

PUBG oynamak isteyen ancak bütçe konusunda sıkıntılar yaşayan insanlar internet üzerinden ücretsiz bir şekilde bu oyunu indirmek istemektedirler. Ancak internet üzerinde ücretsiz bir şekilde PUBG indirme fırsatı sunduğunu iddia eden web sitelerinden bazıları amacının dışında kullanılabilmektedir. Ücretsiz PUBG indirmek isterken bilgisayarına virüs bulaştırmak istemeyen insanların bu noktada oldukça dikkatli davranmaları gerekmektedir. Aksi taktirde bilgisayarlarının bozulması halinde bir oyuna ödeyecekleri ücretlerden çok daha fazlalarını bilgisayarlarının tamiri için ödemek zorunda kalabilirler.

PlayerUnkown’s Battlegrounds Nasıl İndirilir

PUBG Hakkında Bazı Tüyolar

Uçaktan atladıktan sonra yerdeki silahları bularak kendinizi korumanızı temel alan PUBG, oyuncular tarafından sevilen bir oyun. Silah bulmak PUBG’de kolay olsa dahi, daha sonrasında bu silahı iyi kullanmak ve taktikler geliştirmek oldukça önemli olmaktadır. İyi bir PUBG oyuncusu olmanız için dikkat etmeniz gereken bazı tüyolar bulunmaktadır.

Dürbünü İyi Kullan

Oyunda yine yerlerde bulunabilen dürbün çeşitleri bulunmaktadır ve bu dürbünler sayesinde çok uzaktaki rakibi bile nişan alabilmek mümkün olacaktır. İyi bir PUBG oyuncusu olmak ve rakiplerinizi birer birer yenmek istiyorsanız silahlarınıza takmış olduğunuz dürbünleri çok iyi bir şekilde kullanmanız gerekecektir.

Hareketli Hedefleri Vururken Dikkatli Davranın

Hareketli bir hedefi vurabilmek için hedefi ile olan mesafenizi en iyi şekilde ayarlamanız gerekmektedir. Mesafeyi kestirerek hedefler en iyi şekilde vurulabilmektedirler. PUBG tüyoları sayesinde pek çok birincilik elde ederek oyundan ödüller de kazanabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin