ÖGG 93. Temel Eğitim Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak?

0
401
Özel Güvenlik 93. Temel Eğitim Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak?

ÖGG Adayları kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Özel Güvenlik 93. Temel Eğitim Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak? hakkında bilgiler vereceğiz.

Özel Güvenlik 93. Temel Eğitim Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak?

92 dönem özel güvenlik temel eğitim ve 68 yenileme temel eğitim kursları bittikten sonra gözler 93 dönem temel eğitim ve 69. yenileme eğitimine çevrildi. 13 Ağustos  Yani bugün sınava giren gerek kursiyer gerekse özel güvenlik olarak çalışan arkadaşların merak ettiği 93 dönem özel güvenlik sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak? Ya da 93 dönem temel eğitim ve 69. yenileme sınavı sonuçları açıklandı mı?

93. dönem özel güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı? ÖGG sınav sonucu sorgulama ekranına nasıl ulaşılır? Sorularının yanıtları arama motorları üzerinden çok fazla araştırılır oldu. Özel Güvenlik Temel Eğitim ve Yenileme Eğitimi Sınavı 14 Ağustos Cumartesi tarihinde gerçekleşti ve sonuçlar merak konusu oldu. Peki EGM tarafından ÖGG sınav sonuçları için tarih verildi mi? ÖGG sınav itirazları nasıl yapılıyor? İşte ayrıntılar…

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SORULARI VE CEVAPLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK

Tahmini Olarak 93 dönem temel eğitim ve 69. yenileme sınav soruları ve cevapları 17 Ağustos 2021 Salı günü  yayınlanacaktır. Sorular ve cevapları yayınlama yapıldığında web sitemiz üzerinden online olarak paylaşılacaktır.

ÖGG SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Yıl içerisinde gerçekleşecek ÖGG sınavlarının tarihleri ve sınav sonuç zamanları yayınlanan takvimle paylaşıldı. Bu yılın takvimine göre, ÖGG sınav sonuçları sınav yapıldıktan 3 hafta sonra genelde açıklanması planlanıyor. Sınav takviminde ise bu tarih 3 EYLÜL 2021 olarak yer almıştır.

93. TEMEL EĞİTİM VE 69. YENİLEME EĞİTİMİ SINAV TALİMATI İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Özel Güvenlik Sınav Soruları İçin Aşağıdaki Icon’a Tıklayarak En Kapsamlı Mobil Uygulamamızı İndirebilirsiniz!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin