Oturduğunuz Yerden Para Kazanabileceğiniz 3 İnternet Sitesi

0
515
Oturduğunuz Yerden Para
Oturduğunuz Yerden Para

Para Kazanma, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Oturduğunuz Yerden Para Kazanabileceğiniz 3 İnternet Sitesi hakkında bilgiler vereceğiz.

Oturduğunuz Yerden Para Kazanabileceğiniz 3 İnternet Sitesi

Amazon Mechical Turk

Amazon.com’un 3 Kasım 2005 itibarıyla kullanıcılarına sunmuş olduğu soru-cevap hizmetidir.

İsmini tarihe “Satranç Oynayan Türk Otomatı” olarak geçmiş otomatik makineden alır. Bu makinenin özelliği görüntüde otomatik olarak satranç oynayabilmesi, fakat aslında sadece içinde seyirciden gizlenen satranç oyuncusunun hareketlerini tekrarlamasıdır. Böylece tüm sistem izleyicilere satranç oynayabilecek kadar zeki görünmektedir. Amazon Mechanical Turk de ardındaki insan zekasını gizleyerek benzer bir akıllı sistem yanılgısı yaratır.

Çalışma şekli

Bir soruya cevap talep eden kullanıcılar Mechanical Turk’e insan zekası için görevler yollarlar. Bu görevler bilgisayarlar için zor, ama insanlar için kolay olan görevlerdir. Örneğin, bir bilgisayarın “Hangi resimdeki yemek Çin yemeğine daha çok benziyor?” sorusunu mantıklı olarak cevaplaması zor ve zahmetli bir işken, daha önce Çin yemeği görmüş birinin bu soruya cevap vermesi kolaydır. Yollanan görevler diğer kullanıcıların Amazon hesaplarıyla erişebildikleri bir alanda listelenir. Görevi başarabileceğine inanan kullanıcılar görevlere talip olurlar ve görevi tamamlarlar. Sonuç görevi talep eden kullanıcıya yollanır, bunun karşılığında göreve talip olmuş kullanıcının Amazon.com hesabına belli bir miktar para yatar. Bu ücret Kasım 2005’te 3 sent civarındadır.

Mobrog

MOBROG pazar araştırma enstitüsü SPLENDID RESEARCH GmbH ne ait, kullanıcılara bir ücret ödemeden ve taahhüde girmeden çevrimiçi veya cep telefonları üzerinden gerçekleştirilen anketlere katılıp, bunlardan para kazanma imkanı sağlayan bir hizmetidir.

Anketler Nasıl Çalışır?

Çevrimiçi anketler: Seni anketlere e-postayla davet ederiz. Davet mesajında anketin linkini ve konunun kısa bir açıklamasını bulacaksın. Linke tıkladıktan sonra, süreç başlayacak: Sana basit bir tıklamayla ya da bir metin girerek cevaplayacağın sorular yöneltilecek.

Cep telefonu üzerinden anketler: Bir anket olup olmadığını görmek için, arada bir MOBROG uygulamana bak. O zaman telefonunla rahatça katılabilirsin.

Minex Partner

Minex Partner, İsviçre merkezli merkezli kurulan bir bulut madenciliği firmasıdır. Elektrik kaybınız olmadan kiraladığınız sistemlerde kazım yapabilirsiniz. Bu yapılan madencilikle herhangi bir kayıp söz konusu değildir. Yatırım yapan insanlar genel olarak aylık ½25 oranında gelir elde etmektedir. Sizde bulut madenciliği ile kazanmak istiyorsanız Minex Partner’e kayıt olun ve başlayın!

Minex Partner Ne Vaat Ediyor?

Başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada iş ortaklarına sahip olan Minex Partner, birçok yatırımcının ortak noktasıdır. Son model teknolojik ekipmanları sayesinde Hash gücüne dayanan kazımlar yapabilirsiniz. Kazım yaptığınız ekipmanlar teknolojik olmasının yanı sıra bakım yapılmaktadır veya bir üst modeli çıktığında sürekli olarak yenilenmektedir. Yapılan Yatırımlar sonucunda aylık olarak net %25 kazanç imkanı sunulmaktadır. Bunun yanında para yatırma ve çekme işlemlerinde herhangi bir komisyon talep etmemektedir. 7/24 para çekme veya yatırma işlemi yapabilirsiniz. Son olarak ise sunulan eğitim içerikleri sayesinde yatırımlarınızı nasıl doğru bir şekil değerlendirebileceğiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Nasıl Minex Partner Kullanıcısı Olunur?

Her kullanıcıya bir adet hesap vaat eden Minex Partner, bir kullanıcının birden fazla hesabı olduğunu tespit ettiği an üyeliklerin durdurulmasına karar verilir. Üyelik işlemleri sadece web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Üyelik oluşturduktan sonra referans sisteminden kazanç sağlayabilirsiniz. Sizin referans kodunuzu kullanarak üye olan kullanıcıların yaptığı yatırımlardan %7 kazanç sağlarsınız. Referansınızı kullanarak üye olan kişiler kendi üye havuzuna farklı birini eklediğinde ise %5 olarak kazanç sağlarsınız. Kısacası Minex Partner üzerinden yatırım sağlarken arkadaşlarınızı davet ederseniz kazancınızı bir o kadar yükseltmiş oluyorsunuz. Üstelik kısa süre içerisinde arkadaşınızda sizin gibi yatırımlarına ek olarak para kazanabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin