Onlyfans ücretsiz, bedava premium hesap nereden bulunur?(Güncel)

93
6083
Onlyfans Bedava Premium

Gündem, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Onlyfans Bedava Premium Hesaplar / Free OnlyFans / Twitter onlyfans hakkında bilgiler vereceğiz.

Onlyfans Bedava Premium Hesaplar

Onlyfans son zamanlarda popüler olan bir içerik üretim merkezlerinden birisidir. Dünyaca popüler olduğundan dolayı ülkemizde de birçok kişi bu siteye üye olmaktadırlar. Fakat üyelik paralı olduğu için bu yazımızda sizlere onlyfans bedava premium hesapları derledik.

Londra’da kurulan ve Dünya çağında birçok üyesi olan Onlyfans sitesi içerik üreticilerin yer aldığı ve aboneler sayesinde para kazandıran bir iş sitesidir. Site aslında yetişkin içerik üreticilerinin bulunduğu bir iş merkezidir. İnsanlar bu kişilere üye olup para göndererek içerik üretene para kazandırır.

Aynı zamanda site içinde spor antrenörleri ve müzisyenlerde bulunmaktadır. fakat daha çok kullanılan yönü yetişkin içerik sektörüdür. Dünya çapında popüler olması ülkemiz de kullanıcı sayısını arttırmayı sağlamıştır.

Onlyfans Nedir?

OnlyFans, içerik oluşturucuların etkinliklerinden para kazanmalarını sağlayan bir abonelik sitesidir. İçerik oluşturucular, içeriklerini bir belirli bir ödeme karşılığında yapmaktadırlar. Yani kendilerine abone olan hayranlarının aylık ya da bir defaya mahsus bahşiş vermesiyle onlara karşı etkinlik yapmalarını sağlamaktadırlar. Site 2016 yılında İngiliz teknoloji girişimcisi ve yatırımcı Timothy Stokely tarafından kuruldu. Şu sıralarda milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya ve 450.000’den fazla içerik oluşturucuya sahip bir platformdur.

Onlyfans Üyelik Ne Kadar?

OnlyFans, 2016’da piyasaya sürüldüğünden beri içerik oluşturuculara 600 milyon dolardan fazla ödeme yapmıştır. İçerik oluşturucular, hayranlarının her ay 4,99 ila 49,99 ABD doları arasında bir aylık abonelik yoluyla içerik için ödeme yapmasına izin verebilir.

Bu ücret kullanıcıdan kullanıcıya değişmektedir. Eğer iyi bir içerik oluşturucuysa ödenen bu ücret daha yüksek miktarlar olabilir. Ya da içerik üreticisi istediği zaman kampanya yaparak ödenen ücreti daha alt seviyelere de çekebilir.

Oyuncu Bella Thorne’nin birkaç günden milyonlarca dolar kazanmasından dolayı yetkilileri ödemeleri daha da kıstı aynı zamanda bazı ülkelerde 21 günde bir ödeme yapma sistemini getirdiler.

Onlyfans sitesi içinde yetişkin içerik barındırdığı için Google Play veya IOS’da bulunmuyor. Bu nedenle sadece site olarak hizmet vermektedirler. Tüm içerik üreticilerini bu siteye üye olarak sadece takip edebilirsiniz.

Onlyfans Bedava Premium Hesaplar

Sitesini yeni üye olabilmek aslında çok kolay fakat Premium hesap alabilmek için belli bir ödeme yapmak gerekir. Bu başlık altında Onlyfans bedava premium hesaplar bulabilirsiniz.

Onlyfans Nasıl Çalışmaktadır?

Onlyfans’ı bilmeyen kullanıcılar bu sitenin sadece yetişkin içerik oluşturduğunu söylemektedir. Fakat site sadece yetişkin içerik üreticilerini barındırmamaktadır. Aynı zamanda müzisyen, şefler ve fitness eğitmenleri gibi birden fazla meslek grubunu da içinde barındırmaktadır.

Siteyi merak eden kişiler Onlyfans nasıl çalışmaktadır? Sorusunu da merak etmektedirler.  İçerik oluşturucular, sansürsüz, X dereceli resimler ve videolar yayınlayabilir ve takipçilerin içerik oluşturucularla gerçek zamanlı olarak bir etkileşimde bulunabileceği canlı yayınlara ev sahipliği yapabilir. Böylece takipçilerinden para kazanabilir, istediği zaman ücret arttırabilir ya da azaltabilir.

OnlyFans’ı Kimler Tercih Ediyor?

Cinsel içerikli paylaşımların ve yayınların olduğu sitesi 2 amaçla kullanılır. İçerikler oluşturarak kazanç elde etmek veya cinsel olarak tatmin olmak amacıyla yayın ve içerik ücretlerini ödeyen kullanıcıların tercih ettiği bir sitedir.

OnlyFans sitesinin aktif olarak hitap ettiği ciddi bir kitlesi vardır. Kullanıcıları her kesimden ve her yaştan insanlardan oluşur. Site içerisinde içerik paylaşan ve yayın yapan birçok olgun insan vardır. Sınırsız fanteziler ve fetişlerden oluşan içerikleri sayesinde talep görmeye devam etmekte. Hem kazanç sağlayan hem de tercihe göre tatmin sağlayan bu site, her geçen gün hızla yayılmaya devam ediyor.

Ücretsiz Twitter OnlyFans Hesapları 2023

Cinsel içerikli paylaşım ve yayınları ile bilinen sitesine ücretsiz erişim mümkündür. 2022 ücretsiz hesapları;

KULLANICI ADI ŞİFRE
xpretty@hotmail.com viwK%63x@U7
rach581@gmail.com JLxıvclR&
eva8523@gmail.com JLxıvclR&_
freeFans@gmail.com %&7//9n61+
onlyfns368@gmail.com /-nrtMK/PH
rose9131@hotmail.com &%klRTnFT
profns11@gmail.com hjSAl5A14/T
alena70@gmail.com hjSAl5A14/T
katynew@hotmail.com /-+8lKyFs
sexlifepro@hotmail.com ?+5kM72F9

2022 yılı içerisinde güncel olarak sosyal medya platformlarından paylaşılan bedava premium hesaplar;

KULLANICI ADI ŞİFRE
inda1547@gmail.com w48/h+Tpe
mefans66@hmail.com n41-/*bAe
devi9l@gmail.com cq1%&,vwv
stein_mos@gmail.com +/54,h/feTD
elan_update@gmail.com ?(()]123q
webonly94@gmail.com HRFY84-UH
cassy025@gmail.com b215&-/77E
webonlfns@gmail.com POL+-561lk
linda_onfns@gmail.com /*+%hj510

Accounts Generator ve Free Twitter OnlyFans APK 2022

Free OnlyFans APK ve Accounts Generator ile alınmış, güncel Free OnlyFans hesapları 2022;

ACCOUNTS PASSWORDS
roseveria_11@gmail.com *-++%hna10
tammy_65@gmail.com sddv3w_-1
arthurpro@gmail.com bsrt33-+/
marian_red@gmail.com M/-+%hm620
fansbett@gmail.com jck+&%hj53-
deadweb@gmail.com 96*+%1m5+c
elenayou@gmail.com **+&hj81-S
bytommy_99@gmail.com &%2+%bxw10
cat_girl@gmail.com 3?%&%&943
vera_nda@gmail.com /*+%hj568

OnlyFans Çok Popüler

Sitesi, yurt dışı başta olmak üzere yayılmaya başlaması ile birlikte birçok haber sayfalarına konu oldu. İnsanlar tarafından keşfedildikçe ek gelir kapısı olarak görülen bu sitenin kullanıcıları her geçen gün hızla artmakta. Olgun insanların da tercih ettiği bu site, her kesimden kullanıcıyı barındırıyor. İnsanların cinsel arzularını tatmin eden bu platformun kullanıcıları ciddi kazançlar elde ediyor. Her geçen gün popülerliği artan bu sitenin gelecekteki konumu merak konusudur.

Twitter OnlyFans Platformuna Nasıl Üye Olunur?

Ücretsiz üyelik için;

 • Onlyfans.com sitesine giriş yapılarak arama çubuğuna “OnlyFans 2022”  yazılır.
 • Arama işlemini tamamladıktan sonra “startinject” butonuna basılır.
 • Çeşitli maddeler halinde onay istenebilir. Onay işlemleri sırasıyla yapılır.
 • Abonelik ücretleri 4.99 $ ‘ dan başlar.
 • Abonelik ücreti ödendikten sonra içeriklere güvenli bir şekilde erişilir.

OnlyFans Kullanan Ünlüler

Yurtdışında oldukça popüler bir sitedir. Bu sitenin kullanıcıları arasında ünlü isimler de yer alır. Bella Thone bunlardan biridir. Yaklaşık bir hafta içerisinde bu siteden 1 milyon dolar elde eden Bella Thone, bu paranın belli bir kısmını bağışlayacağını açıkladı. kullanan ünlüler;

 • Safare Samuel
 • TheDream
 • Cardi B
 • Chad Jonnson
 • Rachel Starr
 • BlacChyna
 • Freya Stein

Türkiye OnlyFans Popüler Hesaplar

Türkiye’den OnlyFans’da popüler olan birçok hesap vardır. Bunlardan biri de Zena kullanıcı adına sahip ünlü bir hesaptır. Bu kullanıcı hesabı, üyeler  tarafından oldukça rağbet görüyor. Zena kullanıcı hesabına aylık 10$ karşılığında üye olup yayınlarına ve içeriklerine ulaşılabilir.

Carmen kullanıcı ismi de Türk hesaplardan biridir. Milyonlarca takipçisi olan bu hesaba abone olarak yayınlarına ulaşılabilir. Ciddi kazançlar elde edilen bu platformda bulunan bir diğer Türk hesap ise Decentgirl. Decentgirl henüz yeni bir hesap olmasına rağmen oldukça ilgi görüyor.

OnlyFans ile Para Kazanma

Üzerinden para kazanmak için siteye üye olup yayınlar ve içerikler hazırlamak gerekiyor. Kullanıcı kitlesi ile doğru orantılı olarak kazanılan paranın artış göstermesi, yayıncının içeriklerine ve popülerliğine bağlı olarak değişiyor. Burada ki asıl mantık yeni açılan bir hesap için kullanıcı kitlesi oluşturmaktır. Yeni açılan bir hesap, abonelik ücretini düşük tutmalı. Böylece kısa bir zamanda kitlesi artacaktır ve ciddi miktarda kazançlar elde edecektir.

93 YORUMLAR

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin