Netflix Azizler Filmi Konusu Nedir? Azizler Filmi

0
494
Netflix Azizler Filmi Konusu Nedir?

Dizi/Film Haber kategorisinde, bu yazımızda sizlere Netflix Azizler Filmi Konusu Nedir? Azizler Filmi hakkında bilgiler vereceğiz.

Netflix Azizler Filmi Konusu Nedir? Azizler Filmi

Azizler filmi Haluk Bilginer, Engin Günaydın, Binnur Kaya ve İrem Sak gibi isimlerin bir araya gelerek oluşturduğu film 8 Ocak’ta Netflix’te izleyicisiyle buluşacak. Senaryosunu “Bir Başkadır” ve “Masum” dizilerinin yaratıcısı olan Berkun Oya kaleme almıştır. Konusu ise gençlik yıllarının artık sonuna gelen Aziz, yaşadığı hayattan hiç memnun değildir. Yıllardır sevmediği bir işte çalışmaktadır ve gençliğinde hayalini kurduğu meslekten oldukça uzaktır. Hayatındaki insan olan Burcu ile dört yıldır süren ilişkisinin artık sonlanması gerektiğini fark eder. Yalnız kalmaya, kendisiyle vakit geçirmeye ve özgürleşmeye duyduğu ihtiyaç her geçen gün daha da artmaktadır. Sonunda en çaresiz olduğu anda karşısına hiç beklemediği bir fırsat çıkar, ancak Aziz’in bu fırsat için tehlikeli bir yalan söylemesi ve bu yalanı sürdürmesi gerekmektedir. Söylemiş olduğu yalan yüzünden katlanmak zorunda kalacağı sonuçlar Aziz’in hayatını büsbütün değiştirecektir.

Azizler filmi oyuncuları Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Fatih Artman, İrem Sak, İlker Aksum, Öner Erkan, Hülya Duyar, Okan Yalabık ve Gülçin Santırcıoğlu’dur. 8 Ocak 2021 tarihinde yayınlanacak olan Azizler filminin ilk fragmanı yayınlandı.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin