My iyo anket uygulaması ile nasıl para kazanılır?

0
576
My iyo anket uygulaması
My iyo anket uygulaması

Para Kazanma, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere My iyo anket uygulaması ile nasıl para kazanılır? hakkında bilgiler vereceğiz.

My iyo anket uygulaması ile nasıl para kazanılır?

1.1myiyo-sitelerin sunduğu hizmetleri myiyo dışında her türlü kullanımı yasaktır.

1.2Kullanıcının girdiği bilgiler myiyo tarafından yasalara veya bu kullanım şartlara aykırı olmadığı sürece diğer üyelere görüntülenebilir. Yasadışı içerikler duyurusuz bir şekilde myiyo-sitelerinden silinebilinir.

1.3myiyo-sitelerinin ulaşılması şu anki teknolojiye bağlı. myiyo hedefi myiyo-sitelerine her zaman ulaşılması. Hizmetlerin kısıtlamaları veya kısa vadeli bozukluklar Bakım, güvenlik veya kapasite nedenlerden dolayı veya myiyo kontrol edemediği olaylar nedeniyle, (örneğin iletişim ağların kesintileri, elektrik kesintileri vs.) arızalara yol açabilir.

1.4myiyo-ağı kullanıcılar arasında çeşitli teknik uygulamalar desteğiyle bir iletişim platformu kurmuştur. myiyo kullanıcılar arasındaki iletişime dahil olamaz.

1.5myiyo kullanıcıları myiyo-ağı tarafından çeşitli üçüncü taraf içeriği ve hizmetleri hakkında bilgilendirecektir. Bu şekil tanıtımlar örneğin “Reklam“ olarak tanıtılacaktır. Eğer bir üçüncü taraf ile bir kullanıcı arasında sözleşme ortaya çıkar ise bu sadece onların arasında sınırlıdır.

1.6Kullanıcı myiyo tarafından anketlere davet edilecektir. Anket formu ya myiyo tarafından yada ücüncü taraftan düzenlenmiştir. Anketlere katılım isteğe bağlıdır ve toplanan veriler anonim olarak değerlendirilir. Katılımcının kimliği ise herhangi bir üçüncü taraftan gizli tutulur.

2.Kayıt

2.1myiyo-sitelerin hizmetlerinden faydalanmak için kullanıcının kayıtlı olması gerekir. Kayıt ise ücretsizdir.

2.2Kullanıcının kayıt durumunda verdiği bilgiler tam olarak ve doğru olmalıdır. myiyo kullanıcısı olarak bilgilerinin değiştiği durumunda derhal bilgi vermesi gerekir.

2.3Kullanıcı kayıt sırasında reşit olduğunu beyan eder.

2.4Kullanıcı kayıt sırasında myiyo için şifre belirler. O şifreyi gizli tutmakla yükümlüdür. myiyo hiçbir durumda şifreyi başkasına verir veya kullanıcıdan şifresini ister.

2.5Kayıt işlemini tamamlamak suretiyle kullanıcı myiyo-sitelerinin hizmetlerini kullanmak için kayıt ile bir sözleşme isteği gönderir. Bu isteği myiyo kullanıcıyı myiyo-sitelerin hizmetlerine etkinleştirme ile kabul eder. Kullanıcı ve myiyo arasında sözleşme böylece kurulmuştur.

2.6Eğer etkinleştirme gerçekleşmezse hesap ve tüm girilen veriler silinir.

2.7Bir sözleşmenin gerçekleşmesi için hiçbir hak talep edilemez. myiyo bir kaydı reddetme hakkını sebep belirtmeksizin saklı tutar; o zamana kadar girilen verilerde elbette silinir.

2.8Kullanıcı başına bir kayıt gerçekleşebilir ve tek bir kullanıcı profili oluşturulabilir. Kayıt sırasında kullanıcının henüz myiyo-ağı olmadığını ve daha öncede hesabını engellenmediğini beyan eder.

2.9myiyo tarafından kesinlikle myiyo-sitelerinde kullanıcıların yanlış bilgiler verdiğini belirlenemez. myiyo kullanıcıların kimliği konusunda herhangi bir garanti veremez. Bu nedenle her kullanıcı diğer kullanıcıların kimliği konusunda kendi emin olmalıdır.

Kullanıcıların Yükümlülükleri

3.1Kullanıcılar bunlar ile yükümlüdür,

3.1.1istisnasız, profilinde ve diğer kullanıcılar ile iletişimde gerçek ve yanıltıcı olmayan beyanlarda bulunmasına,

3.1.2myiyo- ağını kişisel kullanım haricinde kullanmamasına,

3.1.3myiyo-sitelerinde paylaştığı fotoğraflar yasaya veya kurallara aykırı olmadığını garanti etmesine.

Resim yüklemeden önce yasaya aykırı olmadığını veya üçüncü tarafa zarar vermemesine ve tüm haklara sahip olduğunu garanti etmeli,.

Yüklenen fotoğraflarda başka kişilerde yer alıyorsa etiketlemeden önce söz konusu olan kişilerin onayı gerekir.

Kurallara aykırı olan resimler ve başka kişileri etiketlemeler myiyo tarafından belirtmeksizin silinebilinir.

3.1.4myiyo-sitelerinde geçerli olan yasaları dikkate almak. Özellikle yasak olanlar,

kime hükmetmesi önemsemeden her türlü küfür kullanımı veya karalayıcı sözler kullanımı,

Pornografik veya gençliğe zarar verebilecek içerikler,

Başka kullanıcıları rahatsız ve taciz etmek, örneğin spam, zincir mektupları veya cinsel içeriği olan mesajlar,

Yasal olarak korunan (örneğin telif, marka, tasarım, kullanım ve patent hakları) içerikler, hak sahibi olmadan kullanımı, ve

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin