MHRS Randevu al – 182 mhrs randevu merkezi

0
486
MHRS Telefonu Randevu Alma Merkezi Hekim Randevu Sistemi'nden randevu oluşturmanın bir diğer yolu da telefon kullanmak. Mobil veya sabit hatlarınız üzerinden Sağlık Bakanlığı'na bağlı 'ALO 182' çağrı merkezini arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezini (182) aradığınızda çağrı merkezi elemanı kimlik bilgilerinizi aldıktan sonra randevu talep ettiğiniz tarihleri, hastane ve hekim ismini öğrenerek sizi yönlendirecektir. ALO 182, internet kullanmayan vatandaşlar için oluşturulmuş bir çağrı merkezi olup, dakikalar içinde randevunuzu almanızı sağlayan bir çağrı merkezidir.
MHRS Telefonu Randevu Alma

Gündem, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere MHRS Randevu al – 182 mhrs randevu merkezi hakkında bilgiler vereceğiz.

MHRS Randevu al – 182 mhrs randevu merkezi

MHRS sistemi üzerinden randevu işlemlerinizi saniyeler içinde kolaylıkla halledebilirsiniz. Bu işlemi telefon ya da bilgisayar üzerinden yapabileceğiniz gibi müşteri hizmetlerini arayarak randevularınızı onlara da oluşturtabilirsiniz. Merkez Hekim Randevu Sistemi ile dilediğiniz hastaneden randevu alma işleminizi gerçekleştirmek için;

  • Yukarıdaki linke tıklayarak Merkezi Hekim Randevu Sisteminin resmi internet adresine giriş yapabilirsiniz. Daha sonra sağ tarafta yer alan ‘Randevu Al’ butonuna tıklayın ve açılan ekranda gerekli bilgilerinizi (T.C. kimlik numarası, MHRS şifresi) doldurarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Daha önce bu sistemi kullanmadıysanız ve MHRS şifreniz henüz yoksa aşağı kısımdaki ‘Üye Ol’ butonuna tıklayarak sistem üzerinde kayıtlı kalacak üyeliğinizi alabilirsiniz. Kimlik Bilgileri, İletişim Bilgileri ve Güvenlik Bilgileri formlarını doldurduktan sonra üyelik işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.
  • MHRS şifrenizi hatırlamıyor ve üyelik oluşturmayı tercih etmiyorsanız, doktor randevu sistemine e-Devlet aracılığı ile de giriş yapmanız mümkündür. Yukarıdaki ilgili linke tıkladıktan sonra açılan ekranda ‘e-devlet ile giriş’ butonuna tıklayın. Açılan ekrandan gerekli bilgilerinizi (T.C. kimlik numarası, e-Devlet şifresi) giriniz. Açılan ekranda randevu almak istediğiniz hastanenin ilini, tarih ve saati, ilçesini, hangi klinik ve hastane olduğunu, muayene yerinizi ve hekiminizi seçerek ‘Randevu Ara’ butonuna tıkladığınız zaman size uygun tarihlerde randevunuzu oluşturmuş olacaksınız.

MHRS Telefonu Randevu Alma

Merkezi Hekim Randevu Sistemi’nden randevu oluşturmanın bir diğer yolu da telefon kullanmak. Mobil veya sabit hatlarınız üzerinden Sağlık Bakanlığı’na bağlı ‘ALO 182’ çağrı merkezini arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezini (182) aradığınızda çağrı merkezi elemanı kimlik bilgilerinizi aldıktan sonra randevu talep ettiğiniz tarihleri, hastane ve hekim ismini öğrenerek sizi yönlendirecektir. ALO 182, internet kullanmayan vatandaşlar için oluşturulmuş bir çağrı merkezi olup, dakikalar içinde randevunuzu almanızı sağlayan bir çağrı merkezidir.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin