Kurtlar Vadisi Kaos Şubat Ayında Sevenleriyle Buluşuyor!

0
422
Kurtlar Vadisi Kaos Şubat Ayında

Gündem, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Kurtlar Vadisi Kaos Şubat Ayında Sevenleriyle Buluşuyor! hakkında bilgiler vereceğiz.

Kurtlar Vadisi Kaos Şubat Ayında Sevenleriyle Buluşuyor!

Türkiye’nin en uzun soluklu dizisi olan Kurtlar Vadisi, yeni bölümleriyle tekrardan ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kurtlar Vadisi Kaos adıyla ekranlara çıkacak olan dizi, Show Tv’de yayınlanacak. 2003 yılında mafya dizisi olarak başlayan Kurtlar Vadisi yıllar içerisinde en sevilen yapımlardan biri haline gelmiştir. Yayınlandığı her dönemde oldukça ilgi gören bu yapım bu sefer Kurtlar Vadisi Kaos adıyla seyircilerle yeniden buluşacaktır.

Kurtlar Vadisi Kaos konusu hakkında ise açıklama Necati Şaşmaz’dan geldi. “Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideoloji de dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Bizde bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışıyoruz. Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir ve nelerden muzdarip oluruz. Bunları hikayemizde anlatacağız” ifadelerine yer vermiştir. Ayrıca Necati Şaşmaz dizinin ne kadar iddialı olabileceğini şu sözlerle ifade etti “Yakın coğrafyamızda, körfez olsun, bu civardaki ülkelerde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda da Myanmar’dan Afganistan’dan Makedonya’ya hatta Amerika’ya uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim.”

Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlayacak?

Kurtlar Vadisi Kaos yeni bölümleriyle Show Tv’de yeniden yayınlanmaya başlayacak. Dizinin Şubat ayında yayına başlayacaktır. Dizinin başrolünde ise yine Necati Şaşmaz’ın yer alması milyonlarca kişinin sevineceği önemli bir gelişmedir.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin