Knight Online Hilesi – Güncel Hileler

0
710
Knight Online Hilesi

Oyunlar kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Knight Online Hilesi – Güncel Hileler hakkında bilgiler vereceğiz.

Knight Online Hilesi – Güncel Hileler

80’i aşkın ülkede oynanan bir oyun olan Knight online oyunu, birçok faklı karakteri olan ve farklı hile yöntemleri olan online olarak oynanan bir oyundur.

NTTGame tarafından yayınlanan Knight oyunu Noah System ve Mgame Corporation tarafından geliştirilmiş bir oyundur. Çevrim içi rol yapma oyunu olan ve dünyanın birçok yerinde şirketler tarafından oyun severlere sunulan oyunun milyonlarca oyuncusu vardır. 80’i aşkın ülkede oynanan bu oyun pay2play olarak ve free2play olarak hizmet vermektedir.

Knight Online Oyunu

2002 yılından beri oyun severlerle buluşan Knight oyununun ilk ismi Knight Empire olarak belirlenmiştir. Öncelikle K2Network şirketinin yayınlamış olduğu oyun, ilk çıktığı yıllarda 60 levelden oluşan bir oyundu. Fakat oyun zamanla gelişmiş ve şu an 83 levelden oluşmaktadır. Ares, Xigenon, Dies ve Beramus adında dört sunucusu bulunan oyun 2012 yılında NTTGame isimli şirkete devredilmiştir. Knight oyununda iki ırk bulunmakla birlikte her bir ırk için beş tane karakter vardır. Kişiler bu ırkları ve sınıfları seçerek fark yaratabilirler.

Knight Oyun Karakterleri

Knight online oyununun temelde 6 tane karakter sınıfı bulunmaktadır. Bu karakterler; Priest, porutu, rogue, qarrior, magician, kurian karakterleridir. Her bir karakterin de ayrı sınıfları vardır. Yeteneklerine göre sınıflara ayrılan bu karakterler, oyuncular tarafından farklı tasarımlarla da kullanılabilmektedir.

Kinght online oyununda warrior sınıfı, yakın dövüş savaşçısıdır. Defense ve attack gibi yetenekleri bulunan warrior, ihtiyaç duyulan ilk karakterlerden biridir. Kısıtlı combo imkanına sahip olmakla birlikte sürekli vuruş gücüne sahip bir karakterdir. Mage sınıfın, menzilli büyüler yapan ve düşmanları bu sayede toplu olarak öldürebilen bir karakterdir. Teleport yetenekleri de bulunan ve önemli sınıflardan biri olan mageler birçok kişi için en kötü sınıftır. Fakat mage, wirror kadar güçlü bir sınıftır. Düşük defansı bulunan mage, alan atış avantajı da bulunmaktadır.

Rogue, suikastçi olarak bilinen karakterdir. Hız yeteneğiyle ön plana çıkan bu karakter, çok kısa bir süre içerisinde büyük bir hasar verebilir. Oyun içinde en uzak menzili bulunan karakter olan Roguem, yetenekleri ile ön plana çıkmaktadır. Priest sınıfı ise en çok aranan karakterlerden biri olmakla birlikte yüksek saldırı gücüne sahiptir. Knight oyunu sınıfları içinde en çok aranan karakter olmakla birlikte düşük defans gücü vardır.

Kurian, kara büyüleri bulunan karakter olarak savaşta en çok tercih edilen karakterlerden biridir. Dönüşüm özelliği bulunan bu karakter, zehir sayesinde çok kısa bir süre içerisinde düşmanı öldürebilir. Porutu, kara büyülere sahip olan ve düşmana yavaşlık verebilen bir karakterdir. Düşük defansa sahip olan bu karakter, tank karakteri de olabilir.

Knight Oyun Hilesi Nasıl Yapılır?

Çok oyuncuya sahip olan bir online oyun olan Knight oyunu, genel olarak ücretsiz oynanan bir oyundur. Aynı zamanda bazı ülkelerde ücretli de oynanmaktadır. Oyuncular bu oyunu hem bireysel hem de arkadaşları ile birlikte oynayabilmektedir. Org ve Human ırklarından birini seçerek oyuna başlayan oyuncular, levelleri geçebilmek için canavarları kesmelidir. Toplamda 83 level bulunan oyunda, 3 tane sınıf bulunmaktadır.

Knight oyununun hilesi apk dosyasını indirerek yapılabilmektedir. Bununla birlikte daha farklı yollarla da hile yapılabilmektedir. Oyuncular, istedikleri kadar upgrade yapabilmektedir. GB kasma birçok yolla yapılabilmektedir. Çöp itemlerden düşmek ve coins kasma olarak yapılabilecek hile ile 15 GB’ ta kadar internet kazanmak mümkündür. GB kasarak hile yapan oyuncular, scrool düşebilmektedir. Aynı zamanda Knight online hilesi koxp hilesi her karakter için farklı şekillerde yapılabilmektedir.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin