JGK 2023 personel alımı ilanı yayınlandı!

0
577
Jandarma genel komutanlığı 1680
Jandarma genel komutanlığı 1680

Eksik kadrolarını belirleyerek ilana çıkan Jandarma Genel Komutanlığı, farklı kadrolarda görevlendirmek üzere yeni personellere ihtiyaç duyduğunu belirtti. İşte Jandarma Genel Komutanlığı’nın 2023 yılı nisan ayı güncel personel alımı ilanına ilişkin ayrıntılar…

Nisan ayının gelmesi ile birlikte birçok kamu kurum ve kuruluşu eksik kadrolarını belirleyerek arka arkaya ilana çıkmaya başladı. Kimi İŞKUR kimi de e- devlet sistemi üzerinden aday başvurularını kabul eden kamu kurumlarının arasına bugün bir kurum daha eklendi. Eksik kadrolarını belirleyerek yeni bir personel alımı ilanı düzenleyen Jandarma Genel Komutanlığı, kamuoyunu bilgilendirdi.

Düzenlemiş olduğu personel alımı ilanını resmen yayınlayan Jandarma Genel Komutanlığı, farklı kadrolarda görevlendirmek üzere yeni personellere ihtiyaç duyduğunu bildirdi. Komutanlık, kurum bünyesinde istihdam edilmek isteyen adaylar için başvuru sürecinin bugün itibari ile başlamış olduğunu bildirdi.

İçindekiler

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI 2023 PERSONEL ALIMI İLANI

Eksik kadrolarını belirleyerek yeni bir personel alımı ilanı düzenleyen Jandarma Genel Komutanlığı, Resmi Gazete aracılığı ile ilana çıktı. Kamu kurumu farklı kadrolarda görevlendirmek üzere toplamda 16 yeni personele ihtiyaç duyduğunu açıkladı. Yeni personellerin sözleşmeli statüsünde istihdam edilecek olduğunu ifade eden JGK, personel alımlarının yapılacak olduğu alanları şu şekilde sıraladı:

  • Ağ ve Son Kullanıcı Güvenliği Uzmanı: 1 kişi
  • Yazılım Geliştirme Uzmanı: 10 kişi
  • Veri Tabanı Yönetim Uzmanı: 1 kişi
  • DevOps Uzmanı: 1 kişi
  • Elektronik, Haberleşme ve Güvenlik Uzmanı: 2 kişi
  • Bilişim Sistemleri Uzmanı: 1 kişi

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU DETAYLARI

Bünyesinde istihdam etmek üzere toplamda 16 yeni personele ihtiyaç duyduğunu belirten Jandarma Genel Komutanlığı, ilan başvuru sürecine ilişkin de bilgilendirmede bulundu. Aday başvurularının 3 Nisan 2023 Pazartesi günü itibari ile kabul edilmeye başlanmış olduğunu belirten JGK, sürecin 17 Nisan 2023 tarihinde sona ereceğini ifade etti. Adayların başvuruları online olarak alınacak. Fiziki olarak herhangi bir kuruma giderek başvuru yapmanın imkanı bulunmuyor.

Aday başvurularının e- Devlet sistemi üzerinden online olarak kabul edileceğini belirten Jandarma Genel Komutanlığı, posta, e- posta ya da şahsen iletilen hiçbir başvurunun değerlendirilmeye alınmayacağını vurguladı.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin