İŞKUR | 32 İle Yüzlerce Kamu Personeli Alımı Yapılacak

0
406
İŞKUR Yeni İş İlanları Yayınlamaya

Kamu Alımları, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere İŞKUR Yeni İş İlanları Yayınlamaya Devam Ediyor! 32 İle Yüzlerce Kamu Personeli Alımı Yapılacak hakkında bilgiler vereceğiz.

İŞKUR Yeni İş İlanları Yayınlamaya Devam Ediyor! 32 İle Yüzlerce Kamu Personeli Alımı Yapılacak

İŞKUR kurum dışı kamu işçi alım ilanlarına her geçen gün yenileri ekleniyor. Bugün itibariyle 32 ayrı şehirde il, ilçe belediyeleri ile SYDV bünyesine KPSS şartsız kamu işçisi alımları gerçekleşecek. Kurum Dışı Kamu İşçi bağlantısı üzerinden görüntülenebilen ilanlara adaylar, başvuru işlemlerini bulundukları il ve ilçelere göre yapabilecekler.

Aşağıda listelenen şehirlerde, il ve ilçelere kamu işçileri alınacak. Adaylar ikamet ettikleri il ve ilçe doğrultusunda başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Alım Yapılacak İller

Aydın
Denizli
İstanbul
Erzurum
İzmir
Çanakkale
Afyonkarahisar
Bursa
Çankırı
Tekirdağ
Manisa
Kırklareli
Giresun
Kahramanmaraş
Samsun
Şanlıurfa
Balıkesir
Ankara
Bolu
Şırnak
Elazığ
Burdur
Erzincan
Kocaeli
Gümüşhane
Eskişehir
Batman
Sinop
Zonguldak
Mersin
Ordu
Malatya

İstenilen Başvuru Şartları

Yayımlanan ilanlarda; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak şeklinde bazı genel şartlar aranıyor.

Bazı ilanlarda özel şart olarak yaş sınırı, eğitim sertifikası, okur yazarlık düzeyi şeklinde bilgiler de istenebiliyor.

İLANLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin