İŞKUR BOTAŞ 21 İlde 268 Personel Alımı Detayları!

0
313

Kamu Alımları, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere İŞKUR BOTAŞ 21 İlde Önlisans-Lisans 268 Personel Alımı Detayları! hakkında bilgiler vereceğiz.

İŞKUR BOTAŞ 21 İlde Önlisans-Lisans 268 Personel Alımı Detayları!

İşkur Botaş 21 ilde 268 personel alımı gerçekleştireceğini 25 Ocak 2021 tarihli resmi gazete de yayımlamıştır. İşkur Botaş alımı için yayımlanan ilanda 74 Mühendis, 149 Teknisyen, 16 İtfaiye Görevlisi, 3 Büro Görevlisi, 23 Uzman Yardımcısı ve 3 Müfettiş Yardımcısı istihdam edecektir.

İşkur Botaş alımına başvuru yapacak olan adaylar 25 Ocak 2021 tarihinden itibaren başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecektir. Yapılacak olan başvurunun son tarihi ise 29 Ocak 2021 Cuma günü mesai bitimine kadardır.

İşkur Botaş personel alımı için KPSS puanları talep edilirken, sınav grup kodları başvuru kılavuzunda detaylandırılmaktadır. Mezuniyet ve KPSS şartı sağlandığı taktirde bütün adaylar başvuru yapabilecektir.

İŞKUR BOTAŞ Personel Alımı Hangi İllerde Gerçekleştirilecek?

İşkur Botaş personel alımı Adana, Ankara, Aksaray, Şanlıurfa, Kayseri, İstanbul, Bursa, Kırklareli, Tekirdağ, Edirne, Ağrı, Aydın, Kocaeli, Erzurum, Diyarbakır, Kars, Ardahan, Samsun, Çorum ve Trabzon illerinde çalıştırılmak üzere personel alınacaktır.

İŞKUR BOTAŞ Personel Alımı Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

İşkur Botaş personel alımına başvuru yapacak olan adaylar başvuru işlemlerini 25 Ocak ile 29 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirebilecektir. İşkur Botaş personel alımı için başvuru işlemleri İŞKUR’un adresinden gerçekleştirilecektir. İşkur merkezine giderek resmi kayıt yaptıran adaylar bu ilana başvuru yapabilecektir.

Kişisel bilgilerin bir defaya mahsus olmak üzere İŞKUR sistemine kaydedilmesi ile hızlı bir giriş yapılacaktır. İlanlar arasında BOTAŞ ibaresi yayımlanmış herhangi bir ilanına tıklanmalıdır. Açılan sayfanın en alt kısmında açıklama metninde BAŞVUR butonuna tıklanarak başvuru işlemi tamamlanacaktır.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin