İnternetten 1 Saat İçinde Nasıl Para Kazanılır?

0
499
İnternetten 1 Saat İçinde

Para Kazanma, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere İnternetten 1 Saat İçinde Nasıl Para Kazanılır? hakkında bilgiler vereceğiz.

İnternetten 1 Saat İçinde Nasıl Para Kazanılır?

Günümüzde internet kullanımı oldukça yaygın bir hal almıştır. Özellikle pandemi süreci boyunca evde olmak zorunda kaldığımız bu günlerde hem para kazanıp hem de eğlenmenin tek yolu ise internettir. İnternet üzerinden oldukça kolay şekilde para kazanmakta mümkündür. Gelelim nasıl para kazanabileceğimize;

İnternet üzerinden çalışarak, uyurken müzik dinlerken, seyahat ederken veya nerede olursa olsun para kazanmak mümkündür. Peki ne yapsak internet üzerinden para kazanabiliriz?

 • Adsense ile para kazanmak
 • Makale yazarak
 • Satış ortaklığı yaparak
 • Tasarım satarak
 • Forum sitesi açarak
 • Online kurs oluşturarak
 • Blog yazarak
 • Web tasarım hizmetleri sunarak
 • Online çeviri hizmetleri
 • Yazılım geliştirerek
 • Online yaşam koçluğu veya danışmanlık yaparak
 • Mevcut bir web sitesi satın alarak
 • Seslendirme hizmetleri sunarak
 • Domain alıp satarak para kazanmak mümkündür.

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Büyük şirketler pazar araştırması için her yıl milyarlarca dolar harcıyor.

Şimdi bunu avantaja çevirme ve evinizin rahatlığında anket doldurarak para kazanma zamanı.

Ürünler veya reklamlar hakkında düşüncelerinizi söyleyerek evinizin konforunda nakit para, alışveriş çekleri veya farklı ödüller kazanmak ister misiniz?

İnternetten para kazanmak için düşüncelerinizi söylemekten daha kolay ne olabilir ki?

Doldurduğunuz anketler için belli bir miktar gelir elde edebilirsiniz. Üstelik bunu istediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde yapabilirsiniz.

Fikirleriniz karşılığında internetten para kazanmak, hiçbir özel yetenek gerektirmeyen herkesin yapabileceği kadar basit bir iştir.

Ayrıca, anketlere katılmak, yasal ve herhangi bir harcama yapmadan para kazanmanın en popüler yoludur.

Anket Doldurarak Para Kazanmak İçin Neye İhtiyacınız Var?

 • Çalışan bir bilgisayar veya akıllı telefon,
 • Haftada 2-4 saat,
 • Ve internet bağlantısı.

Anket Doldurarak Para Kazanılabilecek Siteler

Clixsense

Clixsense internetteki en iyi para kazandıran anket sitesidir.  Anket dışında mail okuyarak, reklamlar, görevler, teklifler vs. gibi farklı yollardan da para kazanma olanağı sunan Clixsense en düzenli ve güvenilir şekilde para yatıran sitedir. Yıllardır bu sektörde hizmet veren clixsense ile internetten kolay para kazanabilirsiniz.

Anketlio

İnternet üzerinden anket doldurarak nakit para ve hediyeler kazanmak isteyenler anketlio sitesine üye olarak anket doldurup para kazanmaya başlayabilirler. Anketlio sitesi üzerinden anket doldurmaktan daha ziyade kendi referansınız ile üye yaptığınız yani alt grup kurduğunuz kişilerin doldurdukları anketlerden de para kazanmak mümkün.  Daha çok para kazanmak isteyenler anketlio üzerinden ücretli yani paralı üye olarak bronz üyelik veya gold üyelik ten birini tercih ederek network kurarak daha fazla para kazanılmaktadır. Anketlio anket başına gelir sağlamak isteyenler siteyi inceleyebilirler.

Gfk Mobile Monitor

Türkiye’ de uzun yıllardır varlığını sürdüren Gfk Mobile Monitor sitesi İnternet üzerinden hem anket doldurarak para ve hediyeler kazandırmaya devam ediyor. Gfk Mobile Monitor hem anket doldurma ve hem saha çalışmaları ile gelir sağlayan siteler arasındadır.

Opinon World Turkey

Sistem üzerinden anket doldurmak için üye olup araştırma anketlerine katılarak para kazanın. Opinon World Turkey sitesine üye olarak anket doldurma ve görüşlerinizi paylaşma fırsatı yakalayabilir bunları kazanca dönüştürebilirsiniz. Opinon sitesine ücretsiz üye olarak katılacağın her anket için puan kazanabilir biriken puanları da daha sonra Paypal veya banka hesabına ödeme yaparak nakite çevirebilirsin.

Fikir Pazarı

Fikirpazarı anket doldurma sitesine üye olmak için hemen siteye kaydolun sizden istenen bilgileri girdikten sonra hesabınızı size göndereceğimiz e-postayla etkinleştirmek için e-posta kutunuza gidin. Kısa kayıt anketini doldurun ve anketlere katılmaya hazır olun. Fikirpazarı sitesine ücretsiz üye olarak katılacağın her anket için puan kazanabilir biriken puanları da daha sonra Paypal veya banka hesabına ödeme yaparak nakite çevirebilirsin. Bunun için fikirpazarı adresini inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Myiyo Anket Başına Kazanç

İnternet üzerinden anket doldurarak en çok para kazandıran en iyi site olarak size önerebileceğimiz myiyo üzerinden anket doldurarak anket başına güzel gelirler elde edebilirsiniz. Myiyo sitesine ücretsiz üye olarak katılacağın her anket için puan kazanabilir biriken puanları da daha sonra Paypal veya banka hesabına ödeme yaparak nakite çevirebilirsin. Bunun için myiyo adresini inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Napolyon

Napolyon adresine ücretsiz üye olan herkes Napolyon sitesi üzerinden anket doldurarak, site üzerinden gönderilen kampanyaları arkadaşları ile paylaşarak ve yeni üye getirdiğinde NAP Puan kazanarak hediye çeki, indirim kuponları, ayrıcalıklar ve sürpriz kuponlar ile Nap puanları ayrıca harcayabilir.

Toluna

E-posta ve facebook üzerinden siteye kaydolarak anket başına ek gelir elde etme imkanına sahip olabilirsiniz. Anketlere katılarak ödül kazanmak için Toluna sitesi tam size göre. Anket başına ödemesi garanti olan bu sitelerde evden internet üzerinden düzenlenen anketlere katılım sağlayarak para kazanabilirsiniz.

Mobrog

İnternet üzerinde ücretli anketleri doldurarak ve katılım sağlayarak anket başına 1 TL ile 7 TL arasında para kazanabilirsiniz.  Anket doldurarak daha fazla para kazanmak istiyorsanız daha fazla anket doldurmalısınız. Mobrog sitesine üye olanlar çevrimiçi anketler ve mobil anketleri dolduranlara para ödemesi yapılmaktadır. Mobrog üzerinden çevrimiçi anket doldurmak isteyenler ana düzenli olarak e-posta ile internet üzerinden rahatça doldurabileceğin anketler için davetiyeler gönderilerek bunların doldurulması istenmektedir. Mobil anketler ise akıllı telefonlar üzerinden App-Store’dan MOBROG uygulamasını yükleyerek (iPhone, Blackberry veya Android) sahiplerine cevapları telefon ekranı üzerinden kolayca anket doldurma imkanı sunulmaktadır.

Benderimki

Türk anket sitesi olan benderimki üzerinden anket doldurarak kolaylıkla para kazanabilirsiniz. Google Play ve Apple’dan son yıllarda hediye çeki veren benderimki üzerinden katılım gösterilen her anket için 10 TL’ ye para kazanabilirsiniz. Tabi anket başına kazançlar anketin türüne ve sorulan soruların özelliğine göre değişiklik göstereceğinden önceden kazanç bilgisi verilen anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin