Instagram gizlilik hesap görme nasıl yapılır?

0
402

Instagram gizli hesap görme nasıl yapılır? merak edenler buraya. En iyi gizli Instagram hesabı görme siteleri karşınızda. İşte 2023’te ücretsiz gizli hesaplara bakma yolu:

Instagram gizlilik hesap görme siteleri olarak geçen profil görüntüleyiciler hakkında unutulmaması gereken şey; Instagram kullanıcılarının mahremiyetine saygı duymak. Eşinize veya çocuklarınıza bakmak kabul edilebilir ancak gizli profil görme imkanı tanıyan siteleri kullanarak başka bir kişiyi stalklamak, hakkında konuşmak veya başka bir şekilde tehlikeye atmak çok farklı bir şeydir.

Instagram gizli hesaplara nasıl bakılır? merak edenler için birçok Instagram gizli hesapları görme sitesi mevcut. Bu sitelerle, gizlilik ayarlarını aşmak mümkün olsa da bunu yapmalı mısınız? Geçerli bir nedeniniz olmadığı sürece önermiyoruz.

Gizliliğe değer veren kişiler, Instagram profillerini gizli tutmak istiyor. Bununla birlikte, genç çocukları olan ebeveynler ve eşleriyle imkanlar dahilinde konuşan kişiler, gizli hesaplara bakma yolunu merak ediyor. Gizli hesap görme nasıl yapılıyor? Instagram kapalı profil görme hilesi ne? bu kişilerin merak etttiği konular. 2023’te Instagram gizlilik hesap görme uygulamasız nasıl yapılır adım adım görelim:

Instagram gizli hesaplara nasıl bakılır 💡

  1. Gizli profili görmek istediğiniz hesaba takipçi isteği gönderin.
  2. Fake hesap açın veya başka bir hesabınızla takip etmeye çalışın.
  3. Sahte bir hesapla, Instagram gizlilik hesap görme siteleri veya uygulamalarını deneyin.
  4. Google görsel aramaları kullanın.
  5. Diğer sosyal medya hesaplarını Google’da aratın.

Gizli Instagram hesabı görme siteleri 🔽

Uygulama adı

Platform

Ücret

Glassagram Android, iOS 14.99 dolar/aylık (Ücretsiz deneme var)
eyeZy  Android, iOS, iPadOS  9.99 dolar/aylık (Ücretsiz deneme var)
mSpy  Android, iOS, iPadOS  11.66 dolar/aylık (Ücretsiz deneme var)
uMobix  Android, iOS  12.49 dolar/aylık (Ücretsiz deneme var)

En iyi Instagram gizli hesap görmesi sitesi hangisi? diye soranlar için; Glassagram diyebiliriz. Instagram’da gizli hesaplara bakmak için kullanabileceğiniz en iyi sitelerden biri. Gizli profiller, Instagram hikayeleri, direkt mesajlar ve beğenileri anonim olarak görmenizi sağlayan bir site. En iyi olup olmadığı tartışılır ancak Instagram gizli profil görme ihtiyacı duyanlar arasında oldukça popüler. Instagram gizli hikaye bakma (izleme) için de uygun, ödüllü bir Instagram gizli profil bakma sitesi.

Instagram hesap gizleme nedir ❓

Instagram’da paylaştığınız içeriklerin herkes tarafından görülmesini ve yorum yapılmasını istemiyorsanız, içerikleri gizlemek için hesap gizleme yoluna gidebilirsiniz. Bazı kişiler, hesaplarını yalnızca gerçek arkadaşları ve aile üyelerine açmak istediğinden, bazı kişiler sadece gizli kalmak istediklerinden profil gizleme ihtiyacı duyar.

Instagram hesabınız gizli olduğunda, sizin kimin takip eedeceği konusunda tam kontrole sahip olursunuz. Instagram hesap gizleme genellikle kişisel profillerde görülüyor, işletmeler, markalar, influencerlar, profillerini herkese açıyor. Profilinizi istediğiniz zaman, herkese açık yapabilir veya gizleyebilirsiniz.

Gizli profilleri görmek için, Instagram için casusluk uygulamalarını kullanabilirsiniz ancak bu çok etik değildir. Bu uygulamalar, endişelendiğiniz çocuğunuz veya genç çocuğunuz varsa, onlara zorbalık yapabilecek veya zarar vermek isteyecek insanlardan korumak için etkilidir.

Instagram profil gizleme nasıl yapılır 👇

Instagram profil gizlemeTam Boyutta Gör
  1. Sağ altta profil simgesine dokunun.
  2. Sağ üstte üç çizgiye dokunun.
  3. Ayarlar – Gizlilik yolunu izleyin.
  4. Hesap Gizliliği altında Gizli Hesap’ı açın.

Instagram gizli profil görme sitelerinin kullanımı güvenli midir 🤔

Instagram gizli profilleri görme imkanı sunan sitelerin kullanımı dahil internette verdiğiniz kararlardan nihai olarak siz sorumlusunuz. Ücretsiz olarak görünen bu tür uygulamaları kullanmadan önce bilgi edinmenizde fayda var. Bazıları anket ve başka formları doldurmanızı ister; bunlardan uzaktan durun. Bu tür servislere ödeme yaparken dikkatli olun. Örneğin; gizli Instagram hesaplarını görüntüleme uygulaması olarak geçen Ghostegro’ya ilişkin çok fazla şikayet var.

Instagram gizli hesap görmenin başka bir yolu var mı❓

Instagram gizli hesaplara bakma
Instagram’da gizli profillere bakmak için bu uygulama veya hizmetleri kullanmanın yanı sıra, yeni bir kimlikle geçici bir hesap açıp gizli profile erişim talebinde bulunabilirsiniz. Kişi, sizi tanıdığından isteğinizi kabul etmiyorsa bu, takip isteğinizi onaylamasını sağlamanın başka bir yoludur. Tabii ki kullanıcının takip isteğinizi kabul edeceğinin bir garantisi yok. Yinelenen veya sahte hesaplar açarsanız, Instagram’a bir daha hiç giriş yapamayabilirsiniz.

Instagram gizli hesap bakma sitelerini kullanırken dikkat!

Tanımadığınız veya takip isteğinizi kabul etmeyen kişileri izlemek akıllıca değil. Bazen gitmesine izin vermek daha kolay ve akıllıca. Bununla birlikte, küçük veya genç çocuklar için sosyal medya dünyasının ne kadar tehlikeli olduğunu bilirsiniz. Bu nedenle Instagram’da ne yaptıklarını izlemek, takip etmek, kontrol etmek iyi bir şey olabilir. Çocuğunuza Instagram hesabı, mesajları, aramaları, konumu vb. izlediğinizi söyleyip söylememek size kalmış. Çoğu zaman onları uzaktan koruduğunuzu bilmemeleri daha iyidir. İnstagram gizli profilleri stalklamak veya izlemekle bunun arasında ince bir çizgi vardır.

Çocuğunuzu, eşinizi/partnerinizi izlemek kabul edilebilir ancak yeterince tanımadığınız, bilmediğiniz birinin mahremiyetine müdahale etmek başka bir şeydir. Günümüz çocukları, ikinci, gizli bir hesap açarak ebeveynlerinden ne yaptıklarını gizliyor. Gizli Instagram hesapları nasıl görülür? sorusunun yanıtını ararken çok dikkatli olmanızı öneririz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin