Hastanelere KPSS’siz temizlik görevlisi ve hizmetli alımı: İşte başvuru ekranı 2023

0
298

İŞKUR üzerinden yayınlanan açıklamalarda hastanelere hizmetli ve temizlik görevlisi alımı yapılacağına yer verildi. İşte ilanlar ve başvuru bilgisi.

Hastanelere hizmetli ve temizlik görevlisi alımı yapılacak.

Hastanelere temizlik görevlisi ve hastane hizmetlisi alım ilanı geldi. Türkiye İş Kurumu resmi internet adresi üzerinden ve kamu ilan sayfası üzerinden yapılan duyurulara baktığımızda özel hastaneler bünyesine ve üniversite hastaneleri bünyesine istihdam edilmek üzere personel ve işçi alımı yapılacağına yer verildi. Hastane hizmetlisi ve temizlik görevlisi kadrosuna yapılacak personel alımında başvurular internet üzerinden ve hastanelere yapılacak.

İŞKUR DUYURUSU GELDİ

İŞKUR resmi internet adresi esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden yayınlanan duyurulara baktığımızda hastanelere hastane hizmetlisi ve hastane temizlik personeli alımı yapılacağı görüldü. İŞKUR’daki resmi ilanlara baktığımızda başvuru bilgileri şu şekilde:

İLANLAR

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki genel şartları taşıyor olması gerekmektedir:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olmak,

Alınacağı görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmaması,

Erkek adaylar için askerlik çağına henüz gelmemiş, askerlik çağına gelmişse askerliğini yapmış ya da ertelemiş olması,

Kadronun gerektirdiği işleri eksiksiz ve titiz şekilde yapabilecek,

Kendisine verilen görev alanındaki işleri düzenli tertipli şekilde yapabilecek.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yayınlanan personel alımlarına baktığımızda başvuru yapmak isteyenlerin aşağıdaki adımları takip ederek başvurusunu internet üzerinden yapması gerekmektedir: İşte adım adım başvuru anlatımı:

Linke tıklayın. Daha sonra açılan sayfada iş arayan kısmından giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda İŞ İLANLARI yazan yere tıklayın. Son olarak iş arama sayfası karşınıza çıkacak.

Yukarıdaki gibi aradığınız pozisyon yazan kısmına , başvuru yapmak istediğiniz kadroyu yazın ve ARA butonuna tıklayın. İlanlar aşağıda sıralanacaktır.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin