Getir İndirim ve Kampanya Kodu (Güncel) 50 TL – 20 TL

0
527
İndirim kodunu getir

Teknoloji Sevdalıları, bu yazımızda sizlere Getir İndirim ve Kampanya Kodu (Güncel) 50 TL – 30 TL – 20 TL hakkında bilgiler vereceğiz.

İndirim Kodunu Getir?

Getir ilk sipariş indirimi olarak karşınıza 30 TL lik bir indirim fırsatı çıkmaktadır. Bu indirim fırsatı sadece getir ile ilk defa sipariş yapanları kapsamaktadır. Bu indirim fırsatından ikinci kez yararlanma gibi bir durum da söz konusu olmaz. Şimdi siz de getir ile anında indirimli olacak şekilde ilk siparişinizi verebilirsiniz.

Getir uygulaması son iki yıldır hayatımıza girmiş olan bir uygulamadır. Bu uygulama kullanıcıları için birçok fırsatı da beraberinde getiriyor. Özellikle ilk defa uygulamayı kullanacak kişiler için bu alanda dev indirim fırsatları bir arada sunuluyor. Şimdi siz de anında uygulamayı indirip bu indirim fırsatından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bu alanda market alışverişinde abur cubura kadar her şeyi içine alan bir indirim fırsatı sunulmaktadır. Yani belli ürünler için özel olarak uygulanan bir indirim burada söz konusu olmaz. Ürünler çok çeşitli olduğu için getir ile istediğiniz bir ürüne de anında sahip olabilirsiniz. Bunun için sadece ürün alanını incelemeniz yeterli olacaktır.

Bu uygulamanın en önemli yanı olarak ilk siparişinizde anında sizlere indirim fırsatını sunmuş olmasıdır. Birçok uygulama için belli bir sürecin geçmesi gerekir. Ya da verilen indirimler çok cüzi olur. Ancak bu alanda dev indirim fırsatları bir arada olacak şekilde sizlere sunulur. Tek yapmanız gereken şey ise anında uygulamayı indirmektir.

Getir ile İlk Siparişe 30 TL İndirim

İndirim kodunu getir olarak karşınıza 30 TL lik bir indirim fırsatı çıkmaktadır. Bu indirim ile istediğiniz bir ürünü en uygun fiyata satın alma şansını elde edebilirsiniz. Bu kampanya uygulamayı indirip ilk defa kullanacak olan herkese sunulan bir kampanyadır. Bunun için herhangi bir şartın aranması da söz konusu olmaz. Sadece uygulamayı indirdiğiniz zaman otomatik olarak sizlere tanımlanacaktır.

Özellikle daha önceden uygulamayı indirip tekrar silen olabilir. Bu durumda silmiş olan kişi eğer uygulamayı tekrar indirirse böyle bir hak bir daha ona verilmez. Çünkü bu indirim fırsatı uygulamayı ilk defa kullanacak olan kişiyi ilgilendiren bir fırsattır.

İndirim kodunu getir alanında birçok uygulama ile kıyaslandığı zaman 30 TL gibi büyük çaplı bir indirim fırsatı sunuluyor. Bu indirim fırsatı ile şimdi istediğiniz bir ürünü daha kolay bir şekilde alma fırsatını da elde etmiş olursunuz. Bunun için tek yapmanız gereken şey sadece uygulamayı indirip cihazınıza tanımlamaktır.

Uygulamayı ilk defa kullanacak olan kişi cihaza daha önceden bu uygulamayı indirmemiş ise ona otomatik olarak tanımlanıyor. Ayrıca alışveriş yapılan alanda da ödeme bilgileri girildiği zaman bu indirimi daha önceden almamış olduğunuz anlaşılıyor. Bu yüzden indirim fırsatı yine otomatik olarak sizlere sunuluyor. Şimdi bu dev indirim fırsatını kaçırmamak için anında uygulamayı indirip alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyadan Yararlanma Şartı

İndirim kodunu getir alanında kampanyadan yararlanmak için belli başlı şartlar vardır. Bu şartlar arasında ilk olarak en az 130 TL olacak şekilde bir alışveriş yapmanız gerekir. Yani sayfada 130 TL gibi bir tutar karşılığında 30 TL lik alışveriş indirimi anında uygulanır. Eğer bu tutarın altında bir alışveriş yapılırsa bu durumda indirim uygulanmaz.

İndirim uygulanması için özellikle 130 TL gibi bir tutarın karşılanması gerekir. Yani sayfada bu tutar altında çok az da olsa kalsanız yine de indirim uygulanmaz. Ayrıca ilk defa alışveriş yapsanız ve indirimden yararlanmazsanız bu durumda indirim hakkını kaybetmezsiniz. Yani indirim hakkınız saklı tutulur.

İndirim kodunu getir ile bu hakkı kullanana kadar saklı kalması getir uygulamasına aittir. Bunun için herhangi bir sürece kadar bekleme gibi bir durum da söz konusu olmaz. Yani belli bir süreç için geçerliliği yoktur. Dilediğiniz zaman uygulama üzerinden alışveriş yapıp anında indirim kuponunu elde edebilirsiniz. Sadece daha önce hiçbir şekilde bu indirimden yararlanmamış olan kişiler anında bu indirim fırsatından yararlanabilir.

Sepeti onaylayıp alışverişinizi anında tamamlamanız halinde anında bu indirim fırsatı sizlere sunulur. Kampanyadan yararlanmak isterseniz eğer sadece alışveriş yapmanız gerekecektir. Alışveriş için sepetinizi doldurup 130 TL lik bu miktarı tamamlamanız gerekir. Tamamlama işlemini yaptıktan sonra anında bu kupon hesabınıza tanımlanır.

Getir ile 20 TL lik Kod

İndirim kodunu getir ile sizlere 30 TL gibi bir kod tanımlanır. Bu kod ile daha birçok indirim fırsatı da yine sizlere sunulur. Öncelikle ekstra olacak şekilde % 10 a varan 20 TL gibi bir indirim de sizlere sunulur. Ancak bu da ilk defa uygulamayı kullanan kişiler için geçerli olan bir durumdur.

Her market alışverişi için de 10 TL gibi yine ekstra bir indirim kuponu uygulanır. Bu indirim kuponu da daha önce yararlanmamış olan kişilere uygulanır. Yemek siparişi için ise 15 TL gibi bir indirim yine sizlere sunulur. Bu alanda daha birçok dev indirim fırsatı sizlere sunulur.

Getir ile 50 TL lik Kod

İndirim kodunu getir 50 TL gibi bir promosyon indirimi de mevcuttur. Bu promosyon indirimi ile önemli alışverişiniz için kullanacağınız dev indirim kuponuna sahip olabilirsiniz. Bu kupon sayesinde önemli alışverişiniz için çok fazla para harcamaya bile gerek duymazsınız. Özellikle de yiyecek alışverişleri için bu indirim fırsatı sunulur.

Tüm bunlara ek olarak 25 TL gibi indirim kuponu da vardır. Yani bu alanda indirim kuponu çok çeşitli olacak şekilde sunulur. Uygulamayı indirdiğiniz anda anında birçok indirim fırsatı arka arkaya olacak şekilde sıralanır. Sizler ise istediğiniz indirim kuponunu ihtiyaç doğrultusunda kullanabilirsiniz. Siz de alışverişinizi daha rahat yapabilirsiniz.

Getir ile Birçok İndirim Kuponu

İndirim kodunu getir ile birçok kupon olanağı sizlere sunulur. Her kupon bu alanda farklı alışveriş ürünleri için sunulur. Yani kuponlar belli bir ürün için sizlere sunulmaz. Elde edeceğiniz bir kuponu elinizde mevcut olan her ürün için kullanabilirsiniz. Böylece daha uygun bir fiyata alışveriş yapma şansını elde edersiniz.

Getir ilk siparişiniz için sizlere büyük çaplı yardımcı oluyor. Siz de getir ile alışveriş yapmaya başlayarak indirimli olacak şekilde her üründen yararlanabilirsiniz. Bu alanda birden fazla kupon indirimi sunulduğu için sizler de bu kuponlardan eğer daha öncede yararlanmadıysanız anında yararlanmaya başlayabilirsiniz.  Alanında güvenilir birçok indirim kuponu ile tanışabilirsiniz.

Getir ilk sipariş indirimi daha önce kullanmadığınız kuponları kullanarak en uygun alışveriş fırsatları ile tanışmaya başlayabilirsiniz. Getir alışveriş yapacak olan bireylere bu alanda oldukça yardımcı olmaktadır. Getir ile yüzlerde ürün online olacak şekilde satışta yerini alır. Siz de bu ürünlerle tanışarak anında oturduğunuz yerden alışverişinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Getir ile alanında yüzlerce ürüne sahip olup üstelik bunları en uygun fiyata elde edebilirsiniz. Şimdi her bir ürün için birden fazla kupon indirimi sizlere sunulur. Üstelik daha önce kuponlardan faydalanmayanların kupon hakları da saklı tutulur. Yani istediğiniz an indirimli olan kuponunu kullanarak daha uygun bir alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Getir ile birçok fırsat şimdi sizleri bekler.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin