Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Yolları

0
390
Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Yolları

Gündem, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Yolları hakkında bilgiler vereceğiz.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Yolları

Garanti bankası müşteri hizmetleri temsilcisine direk olarak bağlanmak amacı ile ilk önce 0850 222 0 333 ya da 444 0 333 numaralı telefonu aranır,

Ardından telesekreter konuşmaya başlar,

Sonrasında arka arkaya 1, 3 ve 5 tuşlanır ve direk müşteri temsilcisine bağlanılır. Böylece istenilen işlem kolay bir şekilde yapılmış olur.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri temsilcisine direk ve kolay bir şekilde bağlanmanın diğer bir yolu ise;

Sesli yanıt sisteminde yer alan temsilciye bağlandığında bilgi güncelleme ya da adres değişikliği yapmak isteme olmalıdır. Bu şekilde kolayca müşteri hizmetlerine bağlanılır. Eğer ki bağlanma gerçekleşmiyor ise 3 deneme sonrası direkt olarak tuşlama sistemine aktarılırsınız. Bu menüde menünün tamamını dinleyip yine fatura ödeme ya da otomatik ödeme talimatlarını menülerine giriş yapabilirsiniz.

Son seçenek ise Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 333 numarasını arayıp müşteri hizmetlerine bağlanılır,

Sesli yanıt sistemleri geçtikten sonrasında öncelikli olarak 3 tuşuna basılır,

Hemen ardından 2 veya 4 tuşuna basılır,

Hatalı tuşlama gibi herhangi bir uyarı gelir ise de 0 tuşlanarak işlemlere devam edilir.

Bu yukarıdaki işlemlerin her biri müşteri hizmetleri temsilcisine direk olarak bağlanmak amacı ile uygulanmakta olan çeşitli işlemlerdir.

Yurtdışından Garanti Bankasına Nasıl Ulaşılır?

Günümüzde yurtdışından Garanti BBVA müşteri hizmetleri aramaları için +90 212 444 0 333 numarasının arama yapılması gerekmektedir. Yurtdışı tarifeleri ayrıca dakikalar üzerinden aranan ülkelere veya kullanılan GSM operatörlerine göre de değişiklik göstermektedir.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin