Fito Kremin Cilde Faydaları Nelerdir? Fito Krem Kullanımı Nasıl Olmalı?

0
638
Fito Kremin Cilde Faydaları

Sağlık kategorisinde, bu yazımızda sizlere Fito Kremin Cilde Faydaları Nelerdir? Fito Krem Kullanımı Nasıl Olmalı ?hakkında bilgiler vereceğiz.

Fito Kremin Cilde Faydaları Nelerdir? Fito Krem Kullanımı Nasıl Olmalı?

Günlük hayatınızda yaşadığınız olumsuz durum ardından sıklıkla adını duyabileceğimiz bu krem, hızlı etkisi sayesinde yaraları veya izlerini ortadan kaldıracaktır. Vücudun herhangi bir bölgesinde, cilt üzerinde oluşacak her türlü hasarın ve yaranın giderilmesi için tercih edilen ilk krem olması da, bu sayede gerçekleşmektedir.

FİTO Krem Ne İşe Yarar?

  • – Fito krem ile sivilce izlerine yok edebilirsiniz; Sivilcelerden kurtulmak için fito kremi günde 1 defa temiz cilde uygulamanız yeterlidir.
  •  Su çiçeği rahatsızlığı sonrası oluşan kızarıklıkların giderilmesini sağlayan Fito krem, düzenli kullanıldığında cildin renk eşitsizliğini de giderir.
  • – Yara tedavisinde derin kesiklerde, ameliyat yaralarında, deri hasarlarında, kaza sonucu oluşan cilt hasarlarında doktorların önerdiği bu krem, cildin kısa sürede kendini yenilemesi sağlar.
  •  Fito krem dudak kurumasında, dudak çatlaklarını iyileştirmede çok etkili bir kremdir az miktarda dudağa sürerek dudak çatlamasının ve dudak kurumasını rahatlıkla yok edebilirsiniz. Dudaklara çok az sürülmemeli ve asla yutulmamalıdır.
  •  Fito krem cilt lekeleri ve sivilcelerin bıraktığı lekeleri yok etmede çok etkilidir. Cildi yenileyen bu kremi düzenli olarak lekeli olan bölgeye ince tabaka halinde masaj yaparak uygulayabilirsiniz.
  •  Epilasyon ve lazer sonrası oluşan tahribatı en aza indirmek için fito krem kullanabilirsiniz.

Fito Krem Nasıl Kullanılmalı?

Fito krem cildin her yerinde olduğu gibi yüze de rahatlıkla sürülebilir. Kremi problemli bölgeye en az 2 defa sürün. Kremi sürüp ovalayarak yedirin.  Ameliyat yarası derin kesik, çizik var ise bir gazlı bezle kapatmak gerekmektedir. Daha sonra tekrar krem sürülmeden önce mutlaka su ile temizlenmeli ve krem sürülmelidir.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin