Evden Çalışmak İsteyenlere İŞKUR’dan Güzel Haber Geldi!

2
688
Evden Çalışmak İsteyenlere İŞKUR’dan Güzel Haber Geldi. En Güncel Alımlar

Gündem, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Evden Çalışmak İsteyenlere İŞKUR’dan Güzel Haber Geldi. En Güncel Alımlar hakkında bilgiler vereceğiz.

Evden Çalışmak İsteyenlere İŞKUR’dan Güzel Haber Geldi. En Güncel Alımlar

Son dönemlerde müşteri temsilciliği ilanlarına başvurular yükselişe geçmiş durumda. Bunda verilen aylık maaşın ve ev konforunda çalışma imkanı olmasının etkisi de hayli fazla. 3.000 – 7.000 TL arasında değişen maaşlarla müşteri temsilcileri, çalıştıkları şirketle aynı ilde bile olmalarına gerek kalmadan evin vermiş olduğu özgürlükle daha rahat bir şekilde çalışabiliyor. İŞKUR da en fazla müşteri temsilcisi alım ilanı yayımlayan sitelerden biri.

Bazı şirketler ofiste çalışmayı talep etse de çoğu şirket pandemi nedeniyle çalışanlarını evden çalışmaya teşvik etmiş durumda. Şartları karşılayan ve başvuruda bulunan adayların bunu göz önünde bulundurmaları gerekiyor.

İşe uygunluğu anlaşılan adaylar onay sürecini de geçtikten sonra eğitim sürecine başlıyorlar. Online ortamda verilen eğitimlerle aday artık müşteri temsilcisi olmaya hazır bulunuyor.

Aranan Şartlar

 • En az lise mezunu olması
 • Bilgisayar kullanabilmeleri
 • Ms Office programlarına hakim olmaları
 • İletişim yeteneklerinin kuvvetli olması
 • İkna yeteneğine sahip, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek bireyler olmaları
 • Telefonda akıcı ve etkin konuşabilmeleri bekleniyor.

Evden Çalışmak İsteyen Adaylar için Kadro Detayları

 • 3 Kişi Çağrı Karşılama Personeli
 • 205 Kişi Çağrı Merkezi Elemanı
 • 731 Kişi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
 • 30 Kişi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Banka)
 • 3 Kişi Çağrı Merkezi Takım Lideri
 • 1 Kişi Çağrı Merkezi Yöneticisi

Başvuru Yapmak için TIKLAYINIZ. 

[instagram-feed user=”buradanogrencom”]

İŞKUR Kaydı Nasıl Yapılır?

Kuruma kayıt yaptırmak istemeniz halinde TC kimlik numaranızı gösteren bir belge ile Kurum birimlerine şahsen başvurabilir ya da www.iskur.gov.tr üzerinden internet aracılığı ile iş arayan kaydınızı “üye ol” bağlantısına tıklayarak veya “kısayollar” bölümünden “sistem / iş arayan üyeliği” bağlantısına tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik sırasında, TC Kimlik numaranızı bilmiyorsanız, Nüfus Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nün (NVİ) sitesinden (üyelik ekranındaki bağlantıyı takip ederek) bulabilirsiniz. Girmiş olduğunuz kimlik bilgileri kimlik paylaşım sisteminde doğrulanacaktır. Cep telefonu, elektronik posta adresi gibi iletişim bilgilerinizi ve belirlediğiniz şifreyi girerek kullanıcı kaydınızı tamamlamış olursunuz ve sisteme giriş yapabilirsiniz.

Öncelikle kaydınızı yaparken tercih etmiş olduğunuz e-mail adresi veya cep telefonu numaranızın doğruluğundan emin olmalısınız. Bu bilgilerin doğru olduğundan emin iseniz en yakın İŞKUR birimi ile şahsen veya telefonla bağlantı kurarak onay numaranızı alabilir ve “hesap etkinleştirme” işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

2 YORUMLAR

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin