En İyi Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Nelerdir?

0
541

Teknoloji Sevdalıları, bu yazımızda sizlere En İyi Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Nelerdir? hakkında bilgiler vereceğiz.

En İyi Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Nelerdir?

Fotoğraf düzenleme uygulaması; mobil cihazlardaki resimleri düzenlemek için tasarlanmış bir yazılımdır. Bu uygulamalar kırpa, deklanşör hızını kontrol etme, filtre ekleme, pozlama, kontras ve daha birçok düzenlemeye sahiplerdir.

1.Photo Collage Maker

Birçok ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulaması, basit kolajlar oluşturulmasına olanak sağlar. Ancak Photo Collage Maker sadece kolaj oluşturmak için geliştirilmiş çok farklı ve profesyonel kolaj seçenekleri sunan bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Uygulama ayrıca temel fotoğraf düzenleme seçeneklerini de sunmaktadır. Bu sayede mükemmel bir kolaj oluşturmak için uygulamalar arasında geçiş yapılmasına gerek yoktur.

2.Adobe Photoshop Mix

Adobe Photoshop Mix uygulaması görüntülerin istenmeyen yönlerini düzeltmek veya kaldırmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Uygulama vurguları, gölgeleri, renkleri ve daha fazlasının düzenlenmesine olanak sağlamaktadır. Adobe Photoshop Mix uygulamasının en etkileyici özelliği ise fotoğraf arka planının rahatlıkla seçilmesi veya silinebilmesidir.

3.Visage

Bu fotoğraf düzenleme uygulaması portre fotoğraflarına hızlı ve kolay bir şekilde rötuş yapılmasına olanak sağlamaktadır. Özellikle cilt pürüzsüzleştirme, cilt parlaklığını azaltma, dişleri beyazlatma, göz makyajı uygulama ve daha birçok şeyi yapabilme imkanı sunmaktadır. Bu fotoğraf düzenleme uygulamasının tek dezavantajı ise uygulamanın ücretli olmasıdır.

4.Afterlight

Afterlight uygulaması hepsi bir arada özelliklerle dolu fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Pozlama, ton, kontras ve tonu ayarlamak için imkanlar sunmaktadır. Ayrıca 128’den fazla çerçeve ve onlarca filtre imkanına sahiptir.

5.Facetune

Facetune fotoğraf düzenleme uygulaması ise selfieler de güzel bir şekilde görülmeye yardımcı olan bir portre uygulamasıdır. Görüntülere çok hızlı bir şekilde profesyonel ayarlar yapmaktadır. Sadece birkaç kaydırma ve dokunuşla cilt pürüzsüzleştirme, dişleri beyazlatma, cilt lekelerini düzenleme ve yüz özelliklerinin konumunu ayarlayabilme imkanı sunmaktadır.

6.Foodie

Foodie fotoğraf düzenleme uygulaması özellikle sosyal medya ortamında yemek fotoğraflarını çokça kullananlar için mükemmel bir uygulamadır. 30 filtrenin ve düzenleme özelliklerinin tümü gıda ürünleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

7.PicsArt Photo Studio

100 milyondan fazla indirmeyle PicsArt en sevilen fotoğraf uygulamalarından biridir. PicsArt fotoğraf düzenleme uygulamasının bu kadar ön planda olmasının nedeni ise fotoğrafları kişileştirmek için çok sayıda seçeneğe sahip olmasıdır. Canlı efektli dahili kamera uygulaması, çift pozlama ve hızla gelişen Al destekli efektler bu uygulamanın tercih edilmesine sebep olmaktadır.

8.Toolwiz Photos

Toolwiz Photos fotoğraf düzenleme uygulaması 200’ün üzerinde güçlü araç seçeneği sunan profesyonel bir düzenleme uygulamasıdır. Filtreler ekleyebilir, yüzler değiştirilebilir, doygunluğu ayarlanabilir ve hatta eğlenceli kolajlar oluşturulabilmektedir.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin