Burger King Bayilik Nasıl Alınır? Bayilik Ücreti Ne Kadar?

0
468

Gündem, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Burger King Bayilik Nasıl Alınır? Bayilik Ücreti Ne Kadar? hakkında bilgiler vereceğiz.

Burger King Bayilik Nasıl Alınır?

Burger King, toplam 75 ülkede 13 binden fazla restoranı olan, dünya çapında kendini kanıtlamış bir markadır. Bu firmanın bu denli büyümesinin sırrı bayilerinin başarısıdır. Burger King yeni iş noktaları için dünya çapında bayilikler oluşturmaya devam ediyor.

Daha geniş ve kapsamlı müşterilere hitap için salatalar, BK VEGGIE® burgerler, tatlılar ve içecekler gibi çeşitli yiyecek ve içecek seçenekleri sunmakta. Her firma gibi bu firma da diğer markalarla rekabet edebilmek ve daha fazla müşteri kesimi yakalamak için her geçen gün yeni ürünler üretmeye devam ediyor.

Burger King Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Dünya çapında uzmanlaşan bu firmanın bayilik bedeli 300 bin dolardan başlamaktadır. Rekabetin fazla olduğu bu yemek piyasasında Burger King tarafından size ve ekibinize verilen bayilik eğitimi başarıyı yakalamanıza elbet yardımcı olacaktır. Burger King bayilik alanlara teknik beceriler ve işletme becerilerini geliştireceğiniz 70 günlük bir başlangıç eğitimi verir. İlerleyen süre zarfında ise size ve ekibinize deneyim ve faaliyet becerilerini arttıracağınız ekstra eğitimler de verilmektedir. Genel olarak işletme bilgisi ve fast food hizmet deneyimi istenmektedir.

Burger King bayiliği almak sizin için mükemmel bir iş giriş deneyimi olacaktır. Burger King bayiliği almak için ekstra olarak bir şeye sahip olmanıza gerek yoktur ve bayi olduğunuz zaman dost canlısı, cana yakın bir ortamla karşı karşıya gelirsiniz. 45 yıllık dünya çapında başarılı bir marka olan Burger King bayilik deneyimini gerçekten çok iyi biliyor. Bayilik veren çoğu firma arasında en iyi olanlardan birisi Burger King’dir. Ve en hızlı büyüyen bayilik firmaları arasında yerini almaktadır.

Peki ya bir Burger King bayiliği satın alarak bu işlere girişmek istiyorsanız ne gibi şartları gözden geçirmelisiniz? Bu işin size avantajları ve dezavantajları nelerdir? İşte tüm bu sorularınızın cevabı burada.

Burger King Bayiliği İçin Sizden İstenen Şartlar

1) Yaya ve araç trafiğinin fazla olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, kütüphane, dershane yakınları gibi birçok insan topluluğunun olduğu yerler tercih edildiği gibi fast food işletmeciliğine uygun bölgeler restoran açılacak mekânda aranan özellikler arasındadır. Restoran açılacak olan bölge Tab Gıda yetkilileri tarafından onaylanmaktadır ve bu bölge kiralanır.

2) İş yeri giriş katında olmalıdır. Giriş katı en az 120 metrekare, toplam kapalı alanı ise en az 300 metrekare olmalıdır. Ön cephenin genişliği; en az 6.5 metre, her kat için tavan yüksekliği en az 2 metre 90 santimetre olmalıdır. Food Courtlarda yer alan restoranlarımızın için depolar dâhil 120 metrekare alan yeterli olacaktır.

Burger King Bayilik Bilgileri

Kuruluş tarihi: 1954

Marka kiralama: 1961

Başlangıç maliyeti: 50 bin dolar

Toplam yatırım: 300 bin dolar ve 2,8 milyon dolar arasında değişmektedir.

Burger King Bayilik Nasıl Alınır Bayilik Ücreti Ne Kadar

Burger King Bayiliği Almanın Avantajları Nelerdir?

1) Bayilik ücretleri:  Standart bayiliklere kıyasla elde ettiğiniz cirodan daha düşük miktarda pay alınır.

2) Uygun fiyat: Dev restoran zincirleri arasında en düşük maliyetli bayilik Burger King’dir.

3) Özel teşvik programları: Sürekli olarak verilen eşsiz destek programlarını bayilik aldığınız süre boyunca vermeye devam eder.

Burger King Almanın Dezavantajları Nelerdir?

Net olarak herhangi bir dezavantajı olmasa da belirli stratejiler üzerinde düşünerek ve kafa yorarak bayilik alırsanız sizin için bazı dezavantajlı durumlar oluşabilir fakat Burger King tüketicilerin ilk tercihi olmasa bile muhteşem pazar araştırmaları ve sınırsız yardımlarıyla birlikte kârlı bir iş kurmanıza yardımcı olacaktır.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin