Bitexen Bu Kodla İlk Kayıt Olana 30 TL Veriyor

0
423
Bitexen Bu Kodla İlk Kayıt

Gündem, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Bitexen Bu Kodla İlk Kayıt Olana 30 TL Veriyor hakkında bilgiler vereceğiz.

Bitexen Bu Kodla İlk Kayıt Olana 30 TL Veriyor

Bitexen Teknoloji A.Ş, bilinen ismiyle Bitexen, Türkiye’de hizmet veren bir kripto varlık alım satım platformudur. Bitexen, 2018 yılında İTÜ Arı Teknokent’te kurulmuştur ve Türkiye’nin önde gelen, dünyanın ise en büyük 50 dijital varlık platformundan bir tanesidir. CEO’su Yahya Tuğyan Erdem, Yönetim Kurulu Başkanı ise Kemal Cenk Erdem’dir. Bitexen kullanıcıları, Türk lirası ile 120’den fazla kripto para alıp satabilmektedir.

Bitexen 30 TL Para Kazanmak için Referans Kodu: 88761285

Ürünler

Bitexen, bireysel ve kurumsal yatırımcılar için ürün ve altyapı hizmeti sunmaktadır.

Bireysel yatırımcılar için Bitexen.com ile Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin ve Dogecoin gibi dijital varlıklar web ve mobil platformlardan alınabilir, satılabilir ya da saklanabilir.

Kurumsal yatırımcılar ve şirketler için ise Bitexen.com ve Bitexen.com altyapısının whitelabel versiyonu, tokenizasyon ve blokzincir teknoloji çözümleri sunduğunu belirtilmiştir.

Bitexen 30 TL Para Kazanmak için Referans Kodu: 88761285

Bitexen’e Nasıl Kayıt Olunur?

Bitexen’e üye olmayı isteyen kullanıcılar, siteye erişim sağladıktan sonra Bitexen hesap oluştur adımlarını takip ederek üyelik alabilmektedir. Bitexen üzerinden işlem yapılabilmesi adına öncelikle hesap alınması gerekiyor. Alınacak hesap ile beraber kullanıcıların kripto paraları ile alakalı tüm işlemleri Bitexen hesabı üzerinden yapabilmesi mümkün olacaktır. Bitexen nasıl kayıt olunur konusunda sorun yaşamakta olan kullanıcıların aşağıdaki adımları takip etmesi yeterlidir.

  • Bitexen resmi internet sitesine (bitexen.com) giriş yaptıktan sonra giriş bölümünden hesap oluştur sayfasına erişilmelidir.
  • İlgili sayfada ilk olarak kullanılacak e-posta adresi girilmelidir.
  • Ardından isim, soy isim, şifre girilerek mevcut politika ve şartları içeren bölümlerin onaylanması gerekmektedir.
  • Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra e-posta adresine gelecek aktivasyon maili üzerinden üyelik onaylanmalıdır.
  • Üyelik onaylama işlemleri sonrasında sistemde istenildiği zaman oturum açılabilir ve kişiler üyelikleri üzerinden işlem yapabilir.

Bitexen’e Para Nasıl Yatırılır?

TL yatırabilmek için; Bitexen ana sayfasında sayfasında bulunan “Hesaplarım>Varlıklarım” bölümünden “TRY-Yatır” butonuna tıklamanız gerekiyor.

“TRY-Yatır”a tıkladığınız zaman şirketimiz Ziraat Bankası, Fibabanka ve Golden Global Bank hesaplarına ait IBAN numarasını ve size özel “İşlem Açıklaması”nı görüntüleyeceksiniz. Ardından mobil bankacılık üzerinden gerekli alanları doldurarak para transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fonların Anlık ve Sürekli Transferi (FAST), Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından kullanıma sunulmuştur. FAST ödeme sistemi sayesinde 8 Ocak 2021 tarihi itibariyle FAST ödeme sistemine dahil olan bankalardaki hesaplarınız ile farklı bankalardan da 1000 TL’ye kadar olan para yatırma işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin