Bitcoin borsası Binance’den, kritik altcoin duyuruları geldi!

0
395
kritik altcoin duyuruları
kritik altcoin duyuruları

Gündem, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Bitcoin borsası Binance’den, kritik altcoin duyuruları geldi! hakkında bilgiler vereceğiz.

Bitcoin borsası Binance’den, kritik altcoin duyuruları geldi!

Listedeki ilk altcoin: BNB

BNB, 6 Eylül’de 20 günlük EMA’dan (282 dolar) keskin bir düşüş yaşadı ve kritik destek olan 275 doların altına düştü. Bu, düşüş eğilimi gösteren bir H&S formasyonunu tamamladı. Genel olarak, büyük bir desteğin kırılmasından sonra fiyat, seviyeyi yeniden test etmek için geri döner. Bu durumda, alıcılar fiyatı 275 doların üzerine çıkarmaya çalışacaklar. Bunu başarırlarsa, birkaç saldırgan ayı tuzağa düşebilir. Bu, kısa bir sıkışıklığa neden olabilir ve altcoin 308 dolara yükselebilir.

Öte yandan, fiyat 275 dolardan düşerse, ayıların seviyeyi dirence çevirdiğini gösterir. Bu, 240 dolara düşüşe başlayabilir ve bu destek de kırılırsa, bir sonraki durak 212 dolarlık model hedefi olabilir.

Ripple (XRP)

Boğalar, XRP’yi 6 Eylül’de 0,34 dolardan genel direncin üzerine itti. Ancak ayılar agresif alıcıları tuzağa düşürdü ve fiyatı 0,32 dolardan kritik desteğin altına çekti. Küçük bir pozitif nokta ise, boğaların fiyatın 0,32 doların altında kalmasına izin vermemesidir. 7 Eylül mum çubuğundaki uzun kuyruk, daha düşük seviyelerden alım yapıldığını gösteriyor. Fiyat 0,32 doların üzerinde kalırsa, altcoin, menzile bağlı hareketini bir süre daha uzatabilir.

Bu varsayımın aksine, fiyat mevcut seviyeden düşerse ve 0,32 doların altında kalırsa, 0,30 dolara olası bir düşüşün yolunu açacaktır. Boğaların bu seviyeyi tüm güçleriyle savunması muhtemeldir.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA) 4 Eylül’de 50 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA) (0,49) üzerinde kapandı ve boğalar 5 Eylül’de seviyeyi korudu. Alıcılar 6 Eylül’deki yardım rallisini uzatmaya çalıştı ancak duvarla karşılaştı.  Fiyat keskin bir şekilde düştü ve hareketli ortalamaların altına indi. Her iki hareketli ortalama da düz ve RSI orta noktanın hemen altında, yakın vadede menzile bağlı bir eylemi gösteriyor. altcoin önümüzdeki birkaç gün içinde 0,44 ile 0,51 dolar arasında salınım yapabilir.

Ayılar, kritik desteğe 0,40 dolardan bir düşüş için kapıları açmak için fiyatı 0,44 doların altına düşürmek zorunda kalacaklar. Alternatif olarak, fiyat mevcut seviyeden yükselir ve 0,51 doların üzerine çıkarsa, parite düşüş trendi çizgisine yükselebilir.

Listedeki son altcoin: Solana (SOL)

Solana (SOL) 6 Eylül’de 20 günlük EMA’ya (33 dolar) yükseldi ancak boğalar bu engeli aşamadı. Bu, duyarlılığın olumsuz olduğunu ve yatırımcıların rallilerde satış yaptığını gösteriyor. Küçük bir pozitif nokta, boğaların fiyatın 30 dolardaki kritik desteğin altına düşmesine izin vermemesidir. Fiyat mevcut seviyeden yükselirse, boğalar tekrar SOL/USDT çiftini 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarmaya çalışacak. Başarılı olurlarsa, altcoin 50 günlük SMA’ya (38 $) yükselebilir.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin