Binance 100 dolar deprem yardımı nasıl alınır?

0
504

Binance 100 dolar deprem yardımı nasıl alınır? Binance 100 dolar deprem yardımı için başvuru var mı? Kripto para borsasından büyük hamle!

Türkiye 6 Şubat’ta tarifi zor bir acıya uyandı. Birçok ilde meydana gelen deprem ciddi hasarlara neden oldu. Enkaz altındaki canları kurtarmak için tüm Türkiye seferber olmuşken dış yardımlar da gelmeye devam ediyor. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, deprem bölgesindekilere 100 dolar yardım yapıyor. Peki Binance 100 dolar deprem yardımı nasıl alınır? Binance 100 dolar deprem yardımı için başvuru var mı? İşte detaylar…

Binance, Türkiye deprem bölgesindeki kullanıcılara 100 dolar yardım ödemesi yapacak. Bağış yardımı alacak olan kullanıcılar, 6 Şubat’tan önce tamamlanmış olan Proof of Address (POA-Adres İspatı) yöntemiyle belirlenecek. Peki Binance 100 dolar deprem yardımı nasıl alınır? Binance 100 dolar deprem yardımı için başvuru var mı? İşte detaylar…  HEMEN ÜYE OL! CANLI DESTEKTEN 100 USD’Nİ AL.!

BİNANCE 100 DOLAR DEPREM YARDIMI NASIL ALINIR?

Binance, depremden en çok etkilenen bölgedeki Binance kullanıcılarına, 100 dolar değerinde BNB’yi airdrop ile dağıtacak.

Depremden en çok etkilenen iller Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’dır. Yardımı alacak kullanıcılar 6 Şubat’tan önce tamamlanmış olan Proof of Address (POA-Adres İspatı) yöntemiyle belirlenecek.

TOPLAMDA 5 MİLYON DOLAR VERİLECEK

Yardım ödemesinden yararlanabilmek için bir şey yapmak gerekmiyor. Binance hesabı olan kullanıcıların bulundukları bölge POA yöntemiyle hesaplanacak. Bunun sonucunda, deprem bölgesindeki kullanıcılara 100 dolar verilecek. Binance’in, toplamda 5 milyon dolar (94.155.500 TRY) dağıtması bekleniyor.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin