Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

0
303

Teknoloji Sevdalıları, bu yazımızda sizlere Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme hakkında bilgiler vereceğiz.

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf ve Video Yükleme 2021;İnstgram neredeyse en çok vakit geçirdiğimiz sosyal medya uygulamalarından biridir. Popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu olan Instagram artık günlük hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Fotoğraf ve video paylaşmayı sevenler telefonlarından yada mobil uygulama üzerinden diledikleri gibi paylaşım yapabilmektedir.

Ancak bilgisayardan instagram’a fotoğraf ve video yüklemek isteyenler nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi değildirler. Aslında bilgisayardan instagram fotoğraf ve video paylaşmak halen mümkün olmamasına karşın bunu bir yöntemi bulunmaktadır.

Hiç bir program yada yazılım kullanmadan bilgisayardan instagram fotoğraf ve video atmak oldukça kolay ve basit bir yolu bulunmaktadır. Instagram aynı telefonda kullandığınız gibi kullanabilir dilediğiniz gibi fotoğraf ve resim paylaşabilirsiniz.

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Nasıl Yüklenir

Bilgisayardan instagram’a video ve fotoğraf yüklemek için oldukça basit bir bir yöntem bulunmaktadır. Instagram web sürümüne bu yolla bilgisayarınızdaki video ve fotoları yükleyebilirsiniz.

İşte kolay yoldan instagram Foto ve Video yüklemenin yolu;

1) Bilgisayardan internet tarayıcınızı açıyorsunuz ve https://instagram.com adresine giriş yapıyorsunuz.

2.)  Kullanıcı adı şifre bilgilerini girerek hesabınıza giriş yapıyorsunuz

3.)  instagram’a giriş yaptıktan sonra Mouse sağ tıklayıp İncele yazısına tıklıyoruz. Ayrıca Konsolu CTRL+Shift+C, CTRL+Shift+I, F12 veya sağa tıklayıp “İncele” seçeneğinden açabilirsiniz

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin