2022 Bekçilik yazılı sınav itiraz dilekçesi formu – İndir

0
573
2023/1. Dönem bekçi alımı
2023/1. Dönem bekçi alımı

Bekçi Adayları, bu yazımızda sizlere 2022 Bekçilik yazılı sınav itiraz dilekçesi formu – İndir hakkında bilgiler vereceğiz.

2022 Bekçilik yazılı sınav itiraz dilekçesi formu – İndir

17.07.2022 tarihinde yapılan 2022/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavına katılan adaylar, Milli Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesi http://www.meb.gov.tr ya da http://www.odsgm.meb.gov.tr adresinde yayımlanan sınav sonuçlarına ilişkin itiraz dilekçelerini    09 Ağustos 2022 tarihi saat 17.00’ye kadar şahsen veya faks (0 312 462 87 29) ile POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞINA ulaştıracaklardır. İtirazlara ilişkin değerlendirme sonuçları adaylara dilekçelerinde belirtecekleri irtibat numaraları ile bildirilecektir.

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, adı, soyadı, imzası, iletişim bilgileri olmayan dilekçe ile yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.
Başvurusu ya da sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan adayların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmaz.

İTİRAZ Dilekçesi Örnek:

POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI’NA

2022/1  Dönem Çarşı Mahalle Bekçiliğine başvurdum. Yazılı sınav sonucum ……… şeklinde geldi. Yazılı sınav sonucum da bir hata olduğunu düşünüyorum. Yazılı sınav sonucumun tekrar değerlendirilmesini istiyorum.

Arz ederim.          ……. /05/2022

                                                                                                                         Ad:

                                                                                                                         Soyadı:

                                                                                                                          T.C. No:

                                                                                                                           İmza:

Adres:

Telefon:

2022 Bekçilik fiziki mülakata nasıl hazırlanmak gerekir?

1. Yazılı sınavda başarılı olan adaylar, fiziki yeterlilik sınavına alınırlar.

2. Fiziki yeterlilik sınav komisyonu aday değerlendirme ve seçmesini, adayın mevcut durumunu bizzat görerek aşağıda öngörülen esaslara göre yapar.

a) Fiziki yeterlilik sınavı; adayın bedeni kabiliyeti ve fiziki yapısı değerlendirilmek üzere uygulamalı olarak yapılır.

b) Fiziki yeterlilik sınavında adayın süresinin takibi, sınav yerinde bulunanlar tarafından görülebilecek nitelikteki sayaçlarla yapılır.

c) Fiziki yeterlilik sınavı yüz tam puan üzerinden değerlendirilir. Sınav sonucunda altmış puanın altında alan adaylar başarısız sayılır. Komisyon tarafından başarısız adaylar hakkında “Çarşı ve Mahalle Bekçisi Adayı Olamaz” kararı verilir ve başarısız adaylar sözlü sınavına geçemezler.

3. Fiziki yeterlilik sınav tarihleri, yerleri, sınav parkuru ve puan cetveli ile adayları ilgilendiren hususlar, Polis Akademisi Başkanlığı tarafından hazırlanan talimatla belirlenerek Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet adresinden (www.pa.edu.tr) duyurulacaktır. Ayrıca adaylara posta, telefon vb. iletişim araçları ile tebligat yapılmayacaktır. İnternet üzerinden yapılan duyuru tebligat niteliğindedir.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin