Bekçilik Fiziki Yeterlilik Sınavı Giriş Yerleri Açıklandı!

0
411

Mahalle ve sokaklarda asayiş ve güvenliği sağlayan bekçiler, bu yıl gerçekleşen bekçilik sınavının ardından fiziki ve sözlü mülakatlar için gün sayıyordu. Polis Akademisi bekçilik fiziki ve sözlü mülakatlar için detayları duyurdu. Peki bekçilik fiziki ve sözlü mülakat ne zaman? Nereden öğrenilir? İşte detaylar..

Bu yıl bekçilik sınavına katılarak sokaklarda asayiş ve güvenliği sağlamak isteyen bekçi adaylarının merakla beklediği mülakat tarihleri belli oldu. İşte Bekçilik sınavı fiziki yeterlilik sınav tarihleri ve giriş yerleri hakkında detaylar…

2022/1.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Fiziki ve Sözlü sınav detayları açıklandı!

Polis Akademisi tarafından gerçekleştirilen sınavın 2022/1.Dönem Çarşı ve Mahalle bekçiliği fiziki yeterlilik ve sözlü sınav aşamasına katılacak adayların sınav yeri ve tarihleri açıklandı. 

Bekçi sınav yerleri sorgulama ekranı!!

Fiziki ve sözlü sınav tarihleri belli oldu!

Adaylar, sınav merkezleri hakkındaki bilgilere, T.C. kimlik numarası ve E-Devlet şifreleri ile Polis Akademisi adresinden öğrenebilir.

Duyurulmuş olan tarihlerde fiziki ve sözlü sınavlar gerçekleşecektir. Ayrıca adaylara posta veya diğer iletişim kanalları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecek.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin