BEKÇİ ALIMI SON DURUM | 2023 1. dönem bekçi alımı için sonuç açıklaması bekleniyor…

0
1139

Bekçi alımı başvuru sonucu sorgulama ekranı için tüm dikkatler Polis Akademisi Başkanlığı duyurusuna çevrildi. 2023 bekçilik sonuçları http://www.pa.edu.tr adresinden adayların erişimine açılacak. Toplam bin 250 adayın alınacağı bekçi alımında sonraki süreçte sağlık kontrolü ve mülakat sınavları gerçekleşecek. Peki, bekçi alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, bekçi alımı 2023 başvuru sonuçları hakkında bilgiler.

BEKÇİLİK BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2023/1. Dönem çarşı ve mahalle bekçiliği başvuru sonuçları henüz açıklanmadı. Konuyla ilgili olarak resmi bir açıklama yapıldığında haberimizde yer vereceğiz.

BEKÇİLİK SINAVI NE ZAMAN 2023?

Adayların internet üzerinden https://pa.edu.tr adresli resmi internet sayfasında yukarıda belirtilen tarihler arasında ön başvurularını yaptıktan sonra başvuru yerleri, başvuru ve sınav tarihleri, istenecek belgeler ile gerek görülen diğer bilgiler Personel Başkanlığı ile Emniyet Genel Müdürlüğü veya Başkanlığın resmi internet sayfasıyla ya da diğer uygun iletişim araçlarıyla duyurulur.

Sınav tarihi açıklandığı zaman haberlerimizde yer vereceğiz.

BEKÇİLİK SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı Giriş Belgeleri başvuruların ardından yayınlanacak. Adaylar sınav belgelerini https://www.meb.gov.tr üzerinden e Devlet girişi ile görüntüleyebilecekler.

Bekçi Alımı Sonuçları ne zaman açıklanacak? 2023 1. Dönem bekçi alımı sonuçları açıklandı mı? EGM PA bekçi alımı sonuç sorgulama!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin