Bekçi alımı 2023/1. Dönem başvuru sonuçları açıklandı mı? Bekçilik sonucu ne zaman açıklanacak?

0
1157

Bekçi alımı başvuru sonuçları ile ilgili son durum sorgulanıyor. Başvuru işlemlerinin ardından adaylar gelecek sonuç açıklamasına odaklandı. Polis Akademisi Başkanlığı’nın sonuçları ilan etmesiyle yazılı sınavlara katılmaya hak kazanan adaylar da netleşecek. Bekçi alımı başvuru sonuçları pa.edu.tr adresi üzerinden duyurulacak. İşte 2023 bekçi alımında güncel durum…

BEKÇİLİK SONUÇLARI AÇIKLANDI MI, NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Bekçilik başvuru işlemleri 3 Şubat’ta sona erdi. Bekçi alımı başvuru sonuçları henüz açıklanmadı. Konuyla ilgili olarak resmi bir açıklama yapıldığında haberimizde yer vereceğiz.

BEKÇİ ALIMI SONUÇLARI NEREDEN VE NASIL ÖĞRENİLİR?

Bekçi alımı başvuru sonuçları pa.edu.tr adresi üzerinden açıklanacak. Adaylar TC kimlik numarası ve e-Devlet şifreleri ile bekçi alımı başvuru sonuçlarını görüntüleyebilecek.

Adaylar hangi tarihte ve nerede sınava katılacakları www.pa.edu.tr internet adresinden duyurulacak. Ayrıca adaylara posta yoluyla veya değişik iletişim araçları ile tebligat yapılmayacak. İnternet ilanı tebligat niteliğindedir. Adayların sınav tarihleri kesinleşip internet üzerinden ilan edildikten sonra değiştirilemez. İnternet ilanının takip edilmemesi sebebiyle şahsen başvuru ve sınavlara katılamamaktan doğan sorumluluk adaylara aittir.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin