Bedava PUBG Uc Kodları Haftalık Güncel!

0
427
Bedava PUBG Uc Kodları

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Bedava PUBG Uc Kodları hakkında bilgiler vereceğiz.

Birçok PUBG oyuncusunun internette en sık aradığı konulardan biri PUBG uc kodları. Bu konuda da oldukça haklılar, çünkü PUBG uc kodları oyuncuların epey işine yaramakta. Ücretsiz PUGB uc kodlarına oyun içerisinde epey ihtiyaç duyulmakta. Biz de size bu konuda elimizden geldiğince yardımcı olacağız tabii.

Bedava PUBG uc kodları oyun içerisinde silah ve cephane almanıza, avatarlarınıza istediğiniz kıyafetleri giydirmenize, araç ve silah kaplamalarına sahip olmanıza yarayacaktır. Fakat, dikkat etmeniz gereken önemli bir konu var. Bedava PUBG uc kodları dönemlik kullanıma açık olan kodlardır. Bu yüzden size verdiğimiz kodları hemen deneyerek kullanmanız gerekmektedir.

PUBG Mobile Bedava UC kodu üretme Merkezi gibi uygulamalar da en başta size cazip gelebilir, fakat bunlar güvenilir değildir. Kimlik hırsızlığı olabilir. Dolandırıcılık olma ihtimali de bulunmaktadır. Bu yüzden size vereceğimiz bedava PUBG uc kodlarını kullanmanız daha mantıklı bir hareket olacaktır.

Ücretsiz PUBG uc kodları kullanmanız sizlere oyun içerisinde parayla satılan birçok imkana bedava sahip olmanızı sağlayacaktır. Karakterlerinize kıyafet almaya, silah ve araç kaplamalarına sahip olmaya başlamak için uc kodlarına sahip olmanız gerekir. Birçok oyuncu bunlar için servet ödemektedir. Fakat bizim takipçilerimizin cebinden beş kuruş çıkmasına gerek yok. Bedava PUBG uc kodlarını sizin için derleyerek kullanımınıza sunmuş bulunmaktayız.

Oyun içerisinde daha havalı olmak istiyor musunuz? Özel dans hareketleri eklentileri istiyor musunuz? Uçak ve araç kaplamalarınızı bedava getirmek sizce de güzel olmaz mı? O zaman bir PUBG tutkunu olarak tek yapmanız gereken bedava PUBG uc kodlarını özgürce kullanmak. Oyunun en havalı avatarı sizin avatarınız, en havalı araçları sizin araçlarınız olacak.

Bu kodların hiçbirini biz denemedik. İlk kez siz deneyeceksiniz ve kullanacaksınız. Bedava PUBG kodlarını denedikten sonra kullanmaya başlayabilir ve oyun içerisinde istediğiniz gibi alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kodlar çoktan kullanılmışsa merak etmeyin, ücretsiz PUBG kodlarını bulup size sunmaya devam edeceğiz. Bu açıdan bizi mutlaka takip etmeye devam edin.

İşte sizin için toplayıp bir araya getirdiğimiz bedava PUBG uc kodları:

TOTKM – MGHKFL – MFHDK

NCBDJ – MGKDO – 4GFKG

2ASLK – NT8SK – NTPPS

NASSD – YESDN – OERAS

1QWSC – AZXSD – PLMNH

NABSU – RKSLP – TRDBS

PWOEY – LAKSJ – JDNVG

D8SNO – A0SDT – 3TFDM

7NSDK – JK1FB – LBRO5

AZMOP – OENDK – QQWPM

NEKLG – PPDKF – UGBSM

T5DSG – 9PLMD – RTFAS

D3DAM – 0OLMF – 7UHBN

3ESDF – T5HGL – OI9KM

NB5AS – UYG0P – FDR4S

KGLDJ – FNGKS – AWOGN

ASMGK- 7FHDK- MDLFK

WPLSM – FGV4R – OTJFM

MASLK – RTFMJ – BFNDP

AZPOL – WERDF – PLERV

MEOFJ – PEMTH – PAOSK

MM4ER – 9OPDJ – NBF0O

3EANM – KHU8B – AKSUH

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin