Onyedi Eylül Üniversitesi 10 Güvenlik Görevlisi Alımı

0
387
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi

Kamu Alımları, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi En Az Lise Mezunu 10 Güvenlik Görevlisi Alımı hakkında bilgiler vereceğiz.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi En Az Lise Mezunu 10 Güvenlik Görevlisi Alımı

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu ve “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Sürekli işçi kadrolarına ilişkin ilan, İŞKUR internet adresi üzerinden de yayımlanacaktır.

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını İŞKUR https://esube.iskur.gov.tr internet adresinden 25.05.2021-31.05.2021 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır

Başvuru Şartları

 1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.
 2. 18 yaşını tamamlamış olmak.
 3. Başvurulan meslek için belirlenen bir okuldan(bölümden/programdan) son başvuru tarihi itibariyle mezun olmak ve istenilen diğer sertifika/belgelere sahip olmak.
 4. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.
 5. İşe alınmada öncelik hakkına sahip olan adaylardan anılan Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olmak.
 6. Göreve başlayacak personelin görevini yapmasına engel sağlık sorununun olmaması (bedensel ve fiziksel) gerekmektedir. Başvuran adaylar bunu kabul etmiş sayılacaktır. Aksi durumda ilgili mevzuat hükümlerine göre işlem yapılacaktır.
 7. Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in 17 nci maddesi gereğince yapılacak sınavda başarılı olmak.

Açıklamalar

 1. Her aday, ilan edilen kadrolardan yalnızca bir meslek koluna başvuru yapabilecektir. (Başvuru yapan adayların başvuru sürecini Üniversitenin internet adresinden takip etmeleri önem arz etmektedir.)
 2. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.
 3. Öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.
 4. İŞKUR tarafından Üniversiteye gönderilecek listedeki ilgili adaylar süresi içinde istenen belgeleri Üniversiteye ibraz edeceklerdir.
 5. Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 12 nci maddesi gereğince, istihdam edilecek kadro sayısının dört katına kadar aday, İŞKUR tarafından bildirilip süresi içinde Üniversiteye evrak teslimi yaparak şartları sağlayan başvurular arasından noter huzurunda çekilecek kura sonucunda belirlenecektir.

Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazanan Adaylardan İstenilen Belgeler

 1. Başvuru Dilekçesi (www.bandirma.edu.tr internet adresinde duyurulacaktır.)
 2. İŞKUR https://esube.iskur.gov.tr adresinden alacakları Başvuru Belgesi
 3. İlanda belirtilen özel şartları taşıdığına ilişkin belgeler
 4. Mezuniyet Belgesi
 5. SGK’dan emeklilik, yaşlılık aylığı almadığını gösterir belge
 6. Adli Sicil Kaydı
 7. Nüfus Cüzdanı/Kimlik Kartı fotokopisi
 8. Üç adet vesikalık fotoğraf
 9. Askerlik Durum Belgesi (muaf, tecilli, terhis olduğunu belirten)
 10. Öncelik hakkına sahip olanların, öncelikli durumlarını gösterir belgesi
 11. Başvuru yapan adaylar Üniversite tarafından istenen belgeleri sözlü sınava geldikleri gün teslim edecektir

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin