Atatürk üniversitesi 100 sözleşmeli personel alacak

0
432
Atatürk üniversitesi 100 sözleşmeli
Atatürk üniversitesi 100 sözleşmeli

Kamu Alımları, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Atatürk üniversitesi 100 sözleşmeli personel alacak hakkında bilgiler vereceğiz.

Atatürk üniversitesi 100 sözleşmeli personel alacak

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4’üncü maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek ve giderleri Üniversitemiz Özel Bütçesinden karşılanmak üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararına ekli “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın Ek 2’nci maddesinin (b) fıkrasına göre 2020 (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, aşağıda belirtilen pozisyonlara 100 (yüz) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

* Eczacı pozisyonuna başvuracak adaylarda Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca KPSS puan şartı aranmamaktadır. Aday sayısının pozisyon sayısından fazla olması durumunda bu pozisyon için sözlü sınav yapılacak olup, ayrıca duyuru yapılacaktır.

Genel ve Özel Şartlar

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’ inci maddesinde belirtilen şartları taşımak zorunludur.
  • 7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.
  • 2020-KPSS lisans mezunları için KPSS P3, ön lisans mezunları için KPSS P93, ortaöğretim (Lise ve dengi) mezunları için ise KPSS P94 puanına sahip olmak.
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

Başvuruda İstenilen Belgeler

– Eksiksiz doldurulmuş Başvuru Formu
– 2020 KPSS Sonuç Belgesi
– Fotoğraf 1 (bir) adet (Başvuru formuna yapıştırılacaktır.)
– Adli Sicil Belgesi, (E-devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)
– Güvenlik personeli için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı
– Sertifika istenilen pozisyonlar için ilgili belgenin aslı veya onaylı sureti
– Askerlik Durum Belgesi (E-devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)
– Nüfus Cüzdan Sureti. (E-devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)
– Diploma veya Mezuniyet Belgesi, (E-devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adayların, https://www.atauni.edu.tr// web adresinde “Duyurular” kısmında bulunan Başvuru Formunu indirerek eksiksiz bir şekilde doldurması, istenilen belgelerle birlikte ilanın Resmi Gazete’ de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) İlanda belirtilen müracaat birimlerimize şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Süresi içerisinde yapılmayan ya da eksik belge ile yapılan başvurular ile faks ve e-mail ile yapılacak başvurular işleme alınmayacaktır.

Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır. Sonuçlar son başvuru tarihini takiben 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) Grubu puan sıralaması dikkate alınarak, https://www.atauni.edu.tr// web adresinde yayımlanacaktır. Adaylara yazılı ya da sözlü ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

NOT: Başvurular Şahsen/Posta ile yapılacak olup; başvuru esnasında evrak kontrolü yapılmayacağından, eksik belge ile başvuru yapılmamalıdır. (Postadaki gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.)

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin